REKLAMA TV

Kdo jsme

Jsme společnost se spoustou zkušeností v oblasti marketingu, služeb a obchodu. Jsme firma, se zkušeností v oblasti oprav, montáží i pravidelných údržeb a to nejen v domácnostech, ale i ve firemních sekcích, a to jak v Čechách, tak v zahraničí. Své zkušenosti jsme aplikovali jako FRANCHISOVOU SÍŤ do oblasti služeb Hodinového manžela. Dokázali jsme, aby se jednotliví šikovní a spolehliví chlapi spojili v jeden celek, a aby společně vydělávali a budovali značku kvality. Kvalitu a úspěch prostřednictvím stejných podmínek a stejných služeb – pod záštitou značky RŮŽOVÉHO SLONA.

Nevytváříme mezi jednotlivými FRANCHISANTY konkurenční prostředí. Všichni společně táhneme za jeden provaz, společně si navzájem vycházíme vstříc a pomáháme si. Navzájem si domlouváme a přenecháváme zakázky. Odborně pomáháme domácnostem i různým firmám a společnostem řešit problematiku různých oprav a údržeb. Společně vytváříme a prezentujeme kvalitu služeb RŮŽOVÉHO SLONA.

Naše nabyté, ověřené a do dokonalosti dotažené know-how nám umožňuje dodávat ty nejkvalitnější služby všem občanům, firmám i institucím na území celé Evropy. Umožňujeme každému, kdo s námi spolupracuje, aby vydělával tolik, kolik chce a nikdy ho nenecháme padnout. Požadujeme pouze dodržování námi předaného know-how a profesionální přístup k práci.© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt