Franchisa Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů: dnes 0, tento týden 18, tento měsíc 49, tento rok 619

Proč s námi - franchisa EXTRA MANŽEL

V čem začít podnikat? Hlavně jak začít podnikat? Jak udělat, abych neměl rizika v podnikání? Jak co nejrychleji začít vydělávat? Jak začít ze dne na den vydělávat peníze? Jak se umět zorientovat v chaosu obchodu, reklam a služeb? Jak se stát úspěšným podnikatelem? Jak si rychle získat klientelu? Jak vhodně investovat?

Většinu těchto otázek si vlastně klade každý, kdo se rozhodl k tomu odvážnému kroku začít podnikat nebo investovat a přemýšlí, jaký je ten nejlepší směr businessu v podnikání. Nedokážeme vám dát návod na rychlé a snadné zbohatnutí, ale máme zkušenosti, rady a tipy na to, jak začít bez větších rizik rychle a stabilně vydělávat peníze. Propady, zklamání a rizika jsme zažili za léta podnikání už my, a proto je vy zažívat nemusíte. Stačí, když se od nás necháte vést.

Kdokoli bude spolehlivý, bude mít chuť podnikat a bude mít zájem o naše značkové franchisy, prodáme licenci na naši značku a dáme návod na to, jak začít rychle a ziskově podnikat, jak začít růst a jak vydělávat stále víc peněz.

Pokud znáte již naši letitou historii celorepublikové franchisové sítě EXTRA MANŽEL, kupte si rovnou na 5 let plnohodnotnou franchisovou licenci na opravy, montáže a údržby za 1 800 000 Kč a pak už jen využívejte neomezených služeb a podpory sítě, stahujte si dle libosti zakázky na montáže i opravy, vytvářejte si vlastní klientskou síť, fakturujte, vydělávejte a nestarejte se už o nic jiného. Kompletně vás vybavíme, proškolíme a předáme naše know-how.

Pokud nás ještě neznáte a nevěříte tomu, že se dá i v oboru oprav, montáží a údržby vydělávat tolik peněz, můžete si na 5 let koupit franchisovou značku EXTRA MANŽEL za pouhých 99 000 Kč. Potom už jen podnikejte pod naší registrovanou značkou a za naše ceny. Kompletně vás vybavíme, proškolíme a předáme naše know-how. Neplatíte už vůbec nic navíc, jen když si budete chtít z centrální databáze zakázek nějakou zakázku rezervovat a stáhnout, zaplatíte za ni 800 Kč. Každá zakázka – 800 Kč. Nemáte žádná rizika, platíte jen za vybrané a námi dodané zakázky na opravy, montáže, rekonstrukce a údržbu.

V ČR je zhruba 14 000 různých opravářů, montérů, údržbářů a hodinových manželů. Každý bojuje sám za sebe a navzájem si všichni konkurují, přebírají si klientelu, ponižují nesmyslně ceny za služby a utrácejí za reklamy…

My umožníme pouze 152 franchisantům v České republice aby neměli zbytečné náklady a přesto s námi dokázali spokojeně vydělávat. Dokážeme to, protože jsme jeden celek, který se nedrobí na malé části jednotlivých živnostníků a podnikatelů.

Pouze 152 jednotlivců má šanci stát se součástí jednoho silného celku, který dokáže táhnout za jeden provaz a navzájem si kdykoliv pomáhat při realizaci velkých zakázek. Dokáže pracovat a vydělávat pod jednou ochranou značkou EXTRA MANŽEL.

Chcete poctivě a svědomitě podnikat v síti hodinových manželů, opravovat, malovat, montovat a vydělávat s námi pod jednou silnou značkou, nebo chcete přežívat sami, se svou firmou a svými vysokými náklady?

Přidejte se k nám