EXTRA MANŽEL
800668888

Proč s námi - franchisa EXTRA MANŽEL

V ČR je zhruba 15 000 různých opravářů, montérů, údržbářů a hodinových manželů. Každý bojuje sám za sebe a navzájem si všichni konkurují, přebírají si klientelu, ponižují nesmyslně ceny, utrácejí za reklamu...

My umožníme pouze 148 franchisantům v České republice aby neměli zbytečné náklady a přesto s námi dokázali spokojeněvydělávat. Dokážeme to, protože jsme jeden celek, který se nedrobí na malé části jednotlivců.

Pouze 148 jednotlivců má šanci stát se součástí jednoho silného celku, který dokáže táhnout za jeden provaz a navzájem si kdykoliv pomáhat. Dokáže pracovat a vydělávat pod jednou značkou RŮŽOVÉHO SLONA.

Chcete poctivě podnikat v síti hodinových manželů, opravovat, montovat avydělávat s námi pod jednou silnou značkou, nebo chcete přežívat sami se svou firmou a svými náklady?

Nemáte dostatečné množství vlastních finančních prostředků na to, abyste vstoupili do sítě EXTRA MANŽEL? Jako jediná franchisová síť v ČR vám můžeme ve spolupráci s nejstabilnější bankou v ČR nabídnout možnost financování pro začínající podnikatele prostřednictvím programu STARTUP - EXTRA SLUŽBY.

Možnosti financování - STARTUP Přidejte se k nám

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook