Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů: dnes 0, tento týden 16, tento měsíc 84, tento rok 891
Objednat

Čištění bazénu Kamenný Újezd

800 66 88 88Potřebujete v obci Rokycany využít naši službu čištění bazénu ze široké nabídky montáží a údržby? Poptáváte montáž nábytku nebo montáž kuchyňské linky? Chcete vyměnit sprchový kout, zajistit vrtání poliček nebo posekat zahradu v Kamenném Újezdě? Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu na čištění bazénu nebo čištění zakrytí bazénu v Kamenném Újezdě? Jsme profesionální a prověřená společnost z Kamenného Újezda. Naše franchisová společnost EXTRA MANŽEL vám nejen v Kamenném Újezdě, ale i v celém okolí Kamenného Újezda zajistí a poskytne profesionální služby při čištění bazénů či bazénu, včetně údržby či drobné opravy. Zajistíme vám čištění bazénů o libovolných velikostech, a to jak vnitřních bazénů, tak i venkovních bazénů, a to jak v Kamenném Újezdě, tak i v celém okrese Rokycany. Veškeré přípravky potřebné pro čištění a údržbu bazénů jsou součástí dodávky našich služeb.
Měli byste v Kamenném Újezdě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Přejete si uklidit a hledáte v Kamenném Újezdě spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!
Poptáváte řemeslné služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com