Hodinový manžel Zlínský kraj

Zlínský kraj

Zlínský kraj tvoří čtyři okresy, z toho tři okresy jsou ve východní části územního Jihomoravského kraje a okres Vsetín z jihovýchodní části Severomoravského kraje. Také je to jediný kraj ČR, který se nachází pouze na území Moravy pouze s výjimkou části osady Sidonie, která leží na území historické země Slovensko. Sousedí s Jihomoravským krajem na jihozápadě, na severozápadě s krajem Olomouckým a na severu s Moravskoslezským krajem. Dále na východě sousedí se slovenskými kraji Žilinským a Trenčianským krajem. Na jeho území žije přibližně 582 tisíc obyvatel na rozloze téměř 4 tisíce kilometrů čtverečních. Tento kraj je znám po celém světě díky tamnějšímu rodákovi Tomáši Baťovi, který byl a stále možná je nejvýznamnější výrobce obuvi. Ve Zlíně je tak po něm pojmenováno hned několik budov, institucí a ulic, mezi které mimo jiné patří krajská nemocnice Tomáše Bati, třída Tomáše Bati či Universita Tomáše Bati. Nachází se zde ale také nespočet kulturních památek jako je hrad Štramberk, Baťův Mrakodrap či Bazilika Cyrila a Metoděje.

Službu hodinový manžel vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde se chcete využít naše profesionální služby hodinového manžela

Kroměříž Jedním ze čtyř okresů Zlínského kraje je i okres Kroměříž se 105 tisíci obyvateli, kteří žijí na rozloze téměř 800 kilometrů čtverečních. Již řadu let zde zajišťujeme pravidelnou údržbu nemovitostí i přilehlých zahrad pro naše klienty z řad soukromých i právnických osob.

Chci služby hodinového manžela v Kroměříži

Uherské Hradiště Téměř na 1000 kilometrech čtverečních se rozpíná okres Uherské Hradiště s více jak 140 tisíci obyvateli. Sousedí mimo jiné s okresy Kroměříž, Zlín či Hodonín. Na celém území operují denně naši hodinoví manželé sítě EXTRA MANŽEL, aby pro Vás zajistili kvalitní řemeslné služby.

Chci služby hodinového manžela v Uherském Hradišti

Vsetín Pokud hledáte kvalitní řemeslníky s profesionálním přístupem a zárukou kvality, tak právě naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL je přesně to pravé nejen ve Vsetíně, ale v celém okrese Vsetín, ve kterém na téměř 1150 kilometrech čtverečních žije více jak 140 tisíc obyvatel.

Chci služby hodinového manžela ve Vsetíně

Zlín Krajské město Zlín leží ve stejnojmenném okrese s rozlohou 1039 kilometrů čtverečních a díky počtu obyvatel přesahující 190 tisíc se jedná o nejlidnatější okres ve Zlínském kraji. I zde naši hodinoví manželé pracují ve dne v noci a poskytují kvalitní zednické, malířské či montážní práce se zárukou kvality sítě EXTRA MANŽEL.

Chci služby hodinového manžela ve Zlíně