Hodinový manžel Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Dříve známý jako Brněnský kraj, nyní Jihomoravský se skládá z okresů Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov a Znojmo rozpínající se na rozloze 7188 kilometrů čtverečních a s počtem obyvatel téměř 1,2 milionu leží téměř celý na území Moravy. Nachází se zde druhé největší město České republiky, Brno, které spojuje s hlavním městem vyhlášená dálnice D1, která je proslulá svým špatným stavem a neustálými opravami a omezeními. Ani to ale nezastavilo naši franchisovou síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL, kteří i zde již několik let zajišťují veškeré řemeslné služby nejen obyvatelům, ale i živnostníkům, malým a středním podnikatelům či velkým mezinárodním společnostem. Veškeré služby poskytují pouze proškolení pracovníci se zárukou kvality a s profesionálním přístupem za jednotné ceny, které platí nejen v rámci ČR, ale po celé Evropské unii. Nejvýznamnější roli v hospodářství má strojírenský průmysl, který reprezentují především společnosti ZETOR, Siemens či První brněnská strojírna.

Okresy

Zvolte okres, kde se chcete využít naše profesionální služby hodinového manžela

Blansko Okres Blansko se nachází v severní části Jihomoravského kraje a jeho rozloha je více jak 850 kilometrů čtverečních a žije zde téměř 110 tisíc obyvatel. Naše franchisová síť EXTRA MANŽEL zde operuje již řadu let a poskytuje všem obyvatelům profesionální řemeslné služby.

Chci služby hodinového manžela v Blansku

Brno Brno-město je druhé největší město České Republiky, ve kterém na území 230 kilometrů čtverečních žije více jak 380 tisíc obyvatel. V celém městě poskytují naši proškolení profesionálové kvalitní řemeslné služby se zárukou kvality.

Chci služby hodinového manžela v Brně

Brno-venkov Okres Brno-venkov je okres v Jihomoravském kraji, kde žije přibližně 225 tisíc obyvatel na rozloze téměř 1500 kilometrů čtverečních. Naše franchisová síť EXTRA MANŽEL nejen v tomto okrese, ale v celém širokém okolí nabízí své profesionální služby.

Chci služby hodinového manžela v okrese Brno-venkov

Břeclav Okres Břeclav tvoří 63 obcí, z toho 9 měst a jedná se o nejjižněji položený okres Moravy. Je vyhlášený vinařskými centry jako je Mikulov, Valtice či Lednice. I zde operují naši profesionální hodinový manželé sítě EXTRA MANŽEL a poskytují precizní služby naší sítě.

Chci služby hodinového manžela v Břeclavi

Hodonín Okres Hodonín má více jak tisíc kilometrů čtverečních a žije v něm více než 150 tisíc obyvatel. Sousedí s okresem Břeclav na západě, s okresem Vyškov, či okresem Kroměříž. Naše franchisová síť EXTRA MANŽEL zajišťuje ty nejkvalitnější řemeslné služby po celém okrese.

Chci služby hodinového manžela v Hodoníně

Vyškov Okres Vyškov je jedním z jihomoravských okresů, ve kterém žije téměř 100 tisíc obyvatel na rozloze více než 850 kilometrů čtverečních, na kterých operují i naši proškolení profesionálové sítě EXTRA MANŽEL a poskytují precizní řemeslné služby se zárukou kvality.

Chci služby hodinového manžela ve Vyškově

Znojmo Ve Znojmě a jeho širokém okolí poskytují naši profesionální pracovníci kvalitní řemeslné služby se zárukou kvality sítě EXTRA MANŽEL, od montážních až po zednické. V celém okrese žije na území zhruba 1590 kilometrů čtverečních více jak 110 tisíc obyvatel.

Chci služby hodinového manžela ve Znojmě

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu