Hodinový manžel Plzeňský kraj

Plzeňský kraj

Jedná se o kraj ležící na západě Čech a velikostí jde o třetí největší kraj ČR se stejnojmenným krajským městem - Plzeň. V Plzni se nachází největší tuzemský pivovar Plzeňský prazdroj a je také domovem prvoligového fotbalového týmu FC Viktoria Plzeň či hokejového týmu HC Škoda Plzeň. Sousedí s Karlovarským krajem na severozápadě, na severu s Ústeckým krajem, se Středočeským krajem na severovýchodě a také Jihočeským krajem na jihovýchodě. Mimo jiné sdílí státní hranici s německou spolkovou zemí Bavorsko. Také se zde v roce 2006 zrodil nápad se založením franchisové sítě EXTRA MANŽEL, jenž je součástí celoevropské sítě EXTRA SLUŽBY a která nabízí ty nejkvalitnější řemeslné služby s nebývale vysokým standardem přístupu k zákazníkům a precizních pracovních výkonů. Nabízíme od zednických, montážních či instalatérských služeb až po truhlářské či elektrikářské práce. Plzeň je jedním z nejvíce turisticky vyhledávaných měst díky své historii, památkám a především díky vyhlášenému pivu. V celém okrese se nachází nespočet krásných hradů, zámků a klášterů, které hráli v minulosti velkou roli. Další ze známých společností sídlících v Plzeňském kraji je Bohemia Sekt či Stock Plzeň – Božkov.

Službu hodinový manžel vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde se chcete využít naše profesionální služby hodinového manžela

Domažlice Okres Domažlice sousedí se spolkovou zemí Německo a je také znám, jako Chodsko. Každoročně se zde konají tradiční Chodské slavnosti a počet obyvatel je více jak 60 tisíc. Hodinoví manželé franchisové sítě EXTRA MANŽEL se zde již několik let starají o desítky nemovitostí při jejich údržbě a správě.

Chci služby hodinového manžela v Domažlicích

Klatovy Okres Klatovy patří dle průměru lidnatosti k nejméně lidnatým okresům, ale jeho rozlohou téměř 2000 kilometrů čtverečních se jedná o největší okres ČR. I zde naši hodinoví manželé sítě EXTRA MANŽEL poskytují své profesionální služby se zárukou kvality soukromým i právnickým osobám.

Chci služby hodinového manžela v Klatovech

Plzeň-jih Plzeň-jih je jedním z okresů Plzeňského kraje a jeho rozloha je téměř 1000 kilometrů čtverečních. Sousedí se všemi ostatními okresy Plzeňského kraje a je tak strategickým místem pro naše hodinové manželi, kteří zde nabízejí kvalitní řemeslné služby všem obyvatelům.

Chci služby hodinového manžela na Plzni-jihu

Plzeň Okres Plzeň je vyhlášeným pivovarským okresem na západě Čech, který se nachází na soutoku řek Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava. Nachází se zde centrála naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY a poskytujeme zde kvalitní řemeslné služby napříč obory. Od zednických prací, přes montážní, sádrokartonářské a malířské práce.

Chci služby hodinového manžela v Plzni

Plzeň-sever Okres Plzeň-sever má rozlohu téměř 1300 kilometrů čtverečních a po celém tomto území poskytuje naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL ty nejkvalitnější řemeslné služby. Počet obyvatel je bezmála 80 tisíc a jedná se o třetí největší okres v kraji.

Chci služby hodinového manžela na Plzni-severu

Rokycany Díky počtu obyvatel necelých 50 tisíc se řadí na poslední místo v rámci Plzeňského kraje a do roku 2006 byl dokonce i nejméně lidnatým okresem v ČR. Přesto i zde poskytují naši proškolení odborníci své řemeslné služby napříč všemi obory a denně se starají o desítky nemovitostí.

Chci služby hodinového manžela v Rokycanech

Tachov Okres Tachov je jedním z okresů Plzeňského kraje, kde svou rozlohou téměř 1400 kilometrů čtverečních zaujímá 2. místo v kraji, tak počtem obyvatel necelých 55 tisíc je v kraji předposlední, ale i zde se mohou obyvatelé a podnikatelé těšit ze služeb naší franchisové sítě EXTRA MANŽEL.

Chci služby hodinového manžela v Tachově