Hodinový manžel Ústecký kraj

Ústecký kraj

Ústecký kraj sousedí s Libereckým krajem na východě, Středočeským krajem na jihovýchodě, na jihu je kratičký úsek hranic s Plzeňským krajem a na jihovýchodě sousedí s krajem Karlovarským. Nejdelší úsek hranic je však s německou spolkovou zemí Sasko na severozápadě. Na rozloze více jak 5300 kilometrů čtverečních žije 821 tisíc obyvatel, pro které franchisová síť EXTRA MANŽEL nabízí a poskytuje kvalitní řemeslné služby napříč obory. Veškeré služby poskytují pouze proškolení odborníci a zajišťují tak profesionální přístup se zárukou kvality za příznivé ceny bez dalších příplatků za víkendy nebo svátky. Největším městem je Ústí nad Labem s více jak 92 tisíci obyvateli, druhým je Most s 66 tisíci a na třetím místě jsou Teplice s téměř 50 tisíci obyvatel. Na území kraje se nachází vydatná ložiska hnědého uhlí, která tvoří nejvýznamnější energetický zdroj České republiky. Díky tomu došlo v kraji k velkému rozvoji v dobývání uhlí a jeho chemického a energetického zpracování. V blízkosti uhelných povrchových dolů se nacházejí největší české uhelné elektrárny, mezi které patří například Prunéřov, Ledvice či Počerady.

Okresy

Zvolte okres, kde se chcete využít naše profesionální služby hodinového manžela

Děčín Svou rozlohou více jak 900 kilometrů čtverečních je 4. největším v rámci kraje a žije zde téměř 130 tisíc obyvatel. Pro ně, ale i pro živnostníky, malé a střední podnikatele či velké mezinárodní společnosti poskytujeme ty nejkvalitnější řemeslné služby se zárukou kvality.

Chci služby hodinového manžela v Děčíně

Chomutov Okres Chomutov je jedním z okresů Ústeckého Kraje, protékají jím řeky Ohře, Hutná či Chomutovka. Na území o něco málo větším než 900 kilometrů čtverečních zde žije téměř 125 tisíc obyvatel a naše franchisová síť EXTRA MANŽEL se zde stará denně o desítky nemovitostí našich klientů.

Chci služby hodinového manžela v Chomutově

Litoměřice V celém okrese Litoměřice poskytujeme kvalitní zednické, malířské či montážní práce se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Celý okres má rozlohu více jak 1000 kilometrů čtverečních a počet obyvatel je téměř 120 tisíc.

Chci služby hodinového manžela v Litoměřicích

Louny Ačkoli se jedná o ústecký okres Louny, tak největším městem je Žatec. Celý okres má rozlohu více jak 1100 kilometrů čtverečních a počet obyvatel dosahuje téměř 90 tisíc. Franchisová síť EXTRA MANŽEL zde nabízí své profesionální služby se zárukou kvality.

Chci služby hodinového manžela v Lounech

Most Nejen okresní město a celý okres Most se velmi proslavil ve stejnojmenném seriálu. Rozloha okresu je pouhých 467 kilometrů čtverečních a je tak jedním z nejmenších okresů v kraji

Chci služby hodinového manžela v Mostě

Teplice Nejen v Teplicích, ale v jejich širokém okolí poskytuje naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL kvalitní a precizní řemeslné služby. Na 469 kilometrech čtverečních zde žije téměř 130 tisíc obyvatel. Celým okresem prochází i velmi významná železniční trať Ústí nad Labem – Chomutov.

Chci služby hodinového manžela v Teplicích

Ústí nad Labem Ústí nad Labem je nejmenším okresem Ústeckého kraje se svou rozlohou pouhých 404 kilometrů čtverečních, přesto zde žije téměř 120 tisíc obyvatel. Jim, ale i podnikatelským subjektům poskytuje naše franchisová síť EXTRA MANŽEL ty nejkvalitnější řemeslné služby se zárukou kvality.

Chci služby hodinového manžela v Ústí nad Labem

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu