Hodinový manžel Evropská unie

Evropská unie

Evropská unie je politická a ekonomická unie, jejíž cíl je zlepšit spolupráci zemí v Evropě. K 1.2.2020 tvořilo EU 27 evropských států s téměř 450 miliony obyvatel. Formálně tato unie vznikla 1. listopadu 1993. Do roku 2016 se počet států, které jsou součástí EU zvětšoval, avšak právě v roce 2016 v referendu Britského království bylo rozhodnuto o odchodu a Británie tak 31. ledna 2020 EU opustila. Cílem Evropské unie je dle článku 3. Smlouvy o EU podporovat mír, své hodnoty a blahobyt obyvatel. V rámci celé unie poskytují naši hodinoví manželé dokonalé a profesionální řemeslné služby se zárukou kvality všem obyvatelům, ale i živnostníkům, malým a středním podnikatelům i velkým mezinárodním společnostem. Nabízejí nebývale vysoký standart kvality zednických, instalatérských, elektrikářským či montážních prací pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Poskytují nejen jednorázové služby jako je zapojení pračky, montáž nábytku či vymalování bytu, domu, kanceláří a rekreačního objektu, ale také se pravidelně starají o nemovitosti našich klientů při jejich správě a údržbě interiéru, exteriéru a přilehlé zahrady či dokonce komunikace.

Službu hodinový manžel vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Státy

Zvolte stát, kde se chcete využít naše profesionální služby hodinového manžela

Česká republika Česká republika je stát ve středu Evropy s rozlohou téměř 79 tisíc kilometrů čtverečních a žije zde více jak 10 milionů obyvatel. Samostatným státem se staly Čechy 1.1.1993 jako nástupnický stát Československa. Po celé republice působí naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL a již řadu let se starají o stovky klientů denně při jednorázových, ale i pravidelných službách při údržbě či správě celých nemovitostí se zárukou kvality a za jednotné ceny platné po celém státě.

Chci služby hodinového manžela v České republice

Slovensko Stát sousedící s Českou republikou ve kterém je téměř 5,5 milionu obyvatel žijících na rozloze 49 tisíc kilometrů čtverečních. Úředním jazykem je slovenština a hlavním městem je Bratislava. Nejen v hlavním městě, ale po celé republice naši hodinoví manželé zajišťují profesionální řemeslné práce se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL.

Chci služby hodinového manžela na Slovensku

Německo Kvalitní řemeslné služby s profesionálním přístupem ke každému zákazníkovi poskytují naši hodinoví manželé nejen v ČR, ale i v celém Německu, kde zajistíme dokonalé malířské, zednické či montážní práce. Hlavní město Německa je Berlín a jeho rozloha je 357 tisíc kilometrů čtverečních na kterých žije více jak 82 milionů obyvatel, což z Německa dělá nejlidnatější stát EU.

Chci služby hodinového manžela v Německu

Rakousko Rakousko má rozlohu 83 tisíc kilometrů čtverečních, ve kterém žije pouhých 8,8 milionu obyvatel, pro které naši proškolení hodinoví manželé zajišťují kvalitní malířské, zednické či instalatérské práce. Cekově jej tvoří devět spolkových zemí, ve kterých se mluví převážně německy.

Chci služby hodinového manžela v Rakousku