Hodinový manžel Jihočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihočeský kraj, dříve známý jako Budějovický kraj je oblast ležící na jihu České republiky a rozpínající se na rozloze více jak 10 tisíc kilometrů čtverečních, což je přibližně 12,8% rozlohy státu. Sousedí s Plzeňským, Středočeským, Jihomoravským a krajem Vysočina. Velkou část svých hranic sdílí s rakouskou spolkovou zemí Horní Rakousy, na jihovýchodě s Dolními Rakousy a na jihozápadě s německou spolkovou zemí Bavorsko. Díky počtu obyvatel 644 tisíc se jedná o kraj s nejnižší hustotou osídlení v zemi. Krajem také protéká nejdelší řeka Čech, Vltava, která pramení na Šumavě. Největším městem jsou České Budějovice, následně Tábor a Jindřichův Hradec. V kraji nabízí naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL své profesionální řemeslné služby pro soukromé, ale i právnické osoby se zárukou kvality a za jednotné ceny platné po celé ČR a v rámci Evropské unie. V kraji se nachází i největší rybník nejen v ČR, ale na celém světě, Rožmberk, který má rozlohu 489 hektarů.

Okresy

Zvolte okres, kde se chcete využít naše profesionální služby hodinového manžela

České Budějovice Okres České Budějovice má téměř 200 tisíc obyvatel a jeho rozloha je 1638 kilometrů čtverečních. Na celém území operují naši proškolení pracovníci a zajišťují profesionální řemeslné služby napříč obory. Sousedí mimo jiné s okresy Strakonice, Prachatice a Český Krumlov.

Chci služby hodinového manžela v Českých Budějovicích

Český Krumlov Český Krumlov je nejjižnější okres České Republiky a díky své rozloze 1614 kilometrů čtverečních se jedná o šestý největší okres ČR. V rámci tohoto okresu nabízíme profesionální řemeslné služby se zárukou za jednotné ceny bez dalších příplatků za víkendy či svátky.

Chci služby hodinového manžela v Českém Krumlově

Jindřichův Hradec Tento okres sousedí s okresy České Budějovice, Tábor, Pelhřimov, Jihlava a Třebíč či okresem Znojmo. Má rozlohu téměř 2 tisíce kilometrů čtverečních ale žije zde pouze něco málo přes 90 tisíc obyvatel, pro které zajišťujeme den co den profesionální řemeslné služby se zárukou.

Chci služby hodinového manžela v Jindřichově Hradci

Písek V okrese Písek žije více jak 70 tisíc obyvatel a pro všechny poskytuje naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL profesionální řemeslné služby se zárukou kvality a nejen pro ně, ale i pro živnostníky, malé a střední podnikatele či velké mezinárodní společnosti.

Chci služby hodinového manžela v Písku

Prachatice Velkou část hranic okresu Prachatice tvoří státní hranice a to na jihozápadě s Německem a na jihu pak s Rakouskem. I zde naši hodinoví manželé poskytují kvalitní řemeslné služby v rámci nejen celého okresu, ale v rámci celé Evropské unie.

Chci služby hodinového manžela v Prachaticích

Strakonice Naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL poskytuje profesionální řemeslné služby v celém okrese Strakonice a jejich širokém okolí se zárukou kvality. Jeho rozloha je pouhých cca 1 000 kilometrů čtverečních a počet obyvatel překračuje 70 tisíc.

Chci služby hodinového manžela ve Strakonicích

Tábor V okrese Tábor žije v současnosti více jak 100 tisíc obyvatel a rozloze přes 1300 kilometrů čtverečních. V okrese poskytuje naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL své jednorázové , ale i pravidelné služby pro údržbu a správu Vašich nemovitostí.

Chci služby hodinového manžela v Táboře

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu