Hodinový manžel Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj

V kraji žije více jak 1,2 milionu obyvatel na rozloze 5430 kilometrů čtverečních a nachází se na severovýchodě České republiky. Sousedí na jihu se Zlínským krajem, na západě s Olomouckým, na severu s polským vojvodstvím Opolským a Slezským a na jihovýchodě se slovenským Žilinským krajem. V celém kraji také působí franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL již řadu let poskytující nejen velkým mezinárodním společnostem, ale především soukromým osobám, živnostníkům a malým a středním podnikatelům jednorázové i pravidelné služby napříč obory se záruku kvality za jednotné ceny platné pro celou ČR. Nejvyšší bod je Praděd s výškou 1491 metrů nad mořem, nacházející se v Hrubém Jeseníku a jedná se o nejvyšší horu Moravy. Největším městem je Ostrava, dalším Havířov či Karviná. Převážnou většinu území odvodňuje řeka Odra a její přítoky. Díky svým velmi bohatým ložiskům černého uhlí v ostravsko-karvinské pánvi patřil tento kraj k nejdůležitějším průmyslovým oblastem.

Službu hodinový manžel vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde se chcete využít naše profesionální služby hodinového manžela

Bruntál Okres Bruntál je jedním z okresů Moravskoslezského kraje, rozpínající se na rozloze více jak 1500 kilometrů čtverečních a s 91 tisíci obyvateli. I zde nabízí naše franchisová síť EXTRA MANŽEL své profesionální služby se zárukou kvality a za jednotné ceny platné pro celou ČR.

Chci služby hodinového manžela v Bruntálu

Frýdek-Místek Frýdek-Místek je okres, jenž je na rozhraní Moravy a Slezska. Sousedí s okresy Karviná, Ostrava, Nový Jičín a Vsetín. Částečně hraničí i se Slovenskem či Polskem a již řadu let zde působí naši vyškolení hodinoví manželé a poskytují zde naše služby pod záštitou sítě EXTRA MANŽEL.

Chci služby hodinového manžela ve Frýdku-Místku

Karviná Okres Karviná je okres v těšínské části Slezska a je součástí Moravskoslezského kraje. Naše franchisová síť zde a širokém okolí poskytuje ty nejkvalitnější montážní, zednické či instalatérské služby pro soukromé, ale i právnické osoby při jednorázových i pravidelných úkonech.

Chci služby hodinového manžela v Karviné

Nový Jičín Nový Jičín leží na řece Jičínce a jeho rozloha je téměř 900 kilometrů čtverečních, na kterých žije více jak 150 tisíc obyvatel, pro které naši hodinoví manželé sítě EXTRA MANŽEL zajišťují a poskytují kvalitní zednické, montážní, elektrikářské či instalatérské práce se zárukou kvality.

Chci služby hodinového manžela v Novém Jičíně

Opava Naše franchisová síť EXTRA MANŽEL působí i zde, v okrese Opava a zajišťuje nejen jeho obyvatelům, ale i živnostníkům, malým a středním podnikatelům či mezinárodním společnostem kvalitní řemeslné služby se zárukou kvality na celé jeho rozloze 1100 kilometrů čtverečních.

Chci služby hodinového manžela v Opavě

Ostrava Do konce roku 2006 tvořila okres Ostrava-město pouze jedna obec, od roku 2007 se v tomto okrese nachází celkem 13 obcí a žije zde více jak 320 tisíc obyvatel na 330 kilometrech čtverečních. I zde nabízí naše franchisová síť EXTRA MANŽEL své služby.

Chci služby hodinového manžela v Ostravě