Hodinový manžel Liberecký kraj

Liberecký kraj

Liberecký kraj je po Praze rozběhově nejmenší kraj České republiky, který zabírá asi jen 4% celého území. Žije zde téměř 450 tisíc obyvatel na rozloze 3163 kilometrů čtverečních. Již řadu let zde působí několik proškolených hodinových manželů naši franchisové sítě EXTRA MANŽEL a nabízí zde profesionální řemeslné služby napříč obory za jednotné ceny platné po celé České republice. Poskytujeme od zednických, montážních či údržbářských prací až po instalatérské, elektrikářské či truhlářské práce a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez zbytečných příplatků. Největším a zároveň hlavním krajským městem je Liberec. Celý kraj má pouze 4 okresy, mezi které patří mimo Liberce také Česká Lípa, Semily a Jablonec nad Nisou. Stěžejními průmyslovými odvětvími jsou strojírenství, potravinářství a sklářství. Nachází se zde turisticky vyhledávaný hrad Bezděz, zámek Sychrov či vysílač a hotel Ještěd, jenž je vysoký 100 metrů a průměr půdorysu této stavby je 33m. Služby hodinových manželů si mohou objednávat všichni obyvatelé, ale i společnosti sídlící v tomto krásném severočeském kraji 365 dní v roce na centrální lince 800 66 88 88 či skrze přehledný online objednávkový formulář.

Okresy

Zvolte okres, kde se chcete využít naše profesionální služby hodinového manžela

Česká Lípa Česká Lípa je jeden ze čtyř Libereckých okresů s rozlohou více než 1000 kilometrů čtverečních a více jak 100 tisíci obyvateli. Pro ně, ale i všechny obchodní společnosti v okrese a širokém okolí poskytují naši hodinoví manželé sítě EXTRA MANŽEL kvalitní řemeslné služby se zárukou kvality.

Chci služby hodinového manžela v České Lípě

Jablonec nad Nisou Okres Jablonec nad Nisou je znám především díky výrobě sklad a bižuterie. Má rozlohu pouhých 400 kilometrů čtverečních, na kterých žije více než 90 tisíc obyvatel, kteří mají šanci již řadu let využívat našich profesionálních služeb pod značkou EXTRA MANŽEL.

Chci služby hodinového manžela v Jablonci nad Nisou

Liberec Okres Liberec má rozlohu téměř 1000 kilometrů čtverečních a žije v něm více než 175 tisíc obyvatel. Všichni mohou využívat již několik let v tomto okrese s vyhlášenou ZOO naše služby hodinových manželů franchisové sítě EXTRA MANŽEL za jednotné ceny po celé ČR.

Chci služby hodinového manžela v Liberci

Semily V tomto okrese na Liberecku žije více jak 70 tisíc obyvatel a pro všechny soukromé, ale i právnické osoby poskytuje naše franchisová síť EXTRA MANŽEL kvalitní řemeslné služby. Přestože název okresu je po stejnojmenném městě, tak více obyvatel žije v Turnově, který je významný silniční a železniční uzel.

Chci služby hodinového manžela v Semilech

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu