Hodinový manžel Pardubický kraj

Pardubický kraj

Pardubický kraj s krajským městem Pardubice se rozpíná na rozloze více jak 4500 kilometrů čtverečních a s počtem obyvatelů více jak 500 tisíc. Stejně jako Liberecký kraj se skládá pouze ze 4 okresů, mezi které patří mimo okresu Pardubice také Chrudim, Svitavy a Ústí nad Orlicí. Ve všech těchto okresech nabízí profesionální řemeslné služby se zárukou naše franchisová síť EXTRA MANŽEL která je součástí celoevropské sítě EXTRA SLUŽBY poskytující služby nejen soukromým osobám a domácnostem, ale také živnostníkům, malým a středním podnikatelům, ale i velkým korporátním společnostem. Pardubický kraj vznikl krajskou reformou v roce 1855, kdy zahrnul části krajů Chrudim, Čáslav, Jičín a Praha. Ve městě Pardubice žije téměř 100 tisíc obyvatel a druhým největším městem v kraji je Chrudim s pouhými 23 tisíci obyvateli. Kraj je mimo jiné známý výrobou plastické trhaviny – semtexu. Mezi nejnavštěvovanější turistické památky patří hrad Litomyšl, Stezka v oblacích, zámek Pardubice či krásný zámek Slatiňany. Nejvyšším bodem s výškou 1423 metrů nad mořem je Kralický Sněžník, který je třetí nejvyšší horou v ČR nacházející se na státní hranici s Polskem.

Službu hodinový manžel vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde se chcete využít naše profesionální služby hodinového manžela

Chrudim Jeden ze čtyř Pardubických okresů o rozloze téměř 1000 kilometrů čtverečních s více jak 100 tisíci obyvateli. Nabízíme v celém okrese a jeho širokém okolí kvalitní a profesionální řemeslné služby se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL.

Chci služby hodinového manžela v Chrudimi

Pardubice V okrese Pardubice žije více jak 175 tisíc obyvatel na rozloze 880 kilometrů čtverečních. Okres je známý svým perníkářským průmyslem a i zde poskytují naši profesionální pracovníci své řemeslné služby pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL.

Chci služby hodinového manžela v Pardubicích

Svitavy Okres Svitavy se rozkládá na obou stranách bývalé hranice Čech a Moravy. V okrese je 111 obcí, z nichž více jak polovina je na území Čech a zbytek leží na Moravě. Naše řemeslné služby se zárukou kvality nabízíme všem více jak 100 tisícům obyvatel po celém okrese.

Chci služby hodinového manžela ve Svitavách

Ústí nad Orlicí Franchisová síť EXTRA MANŽEL působí již řadu let v okrese Ústí nad Orlicí a poskytuje zde své jednorázové i pravidelné služby za jednotné ceny platné po celé ČR. Okres má rozlohu téměř 1300 kilometrů čtverečních a počet obyvatel v roce 2020 dosáhl necelých 140 tisíc.

Chci služby hodinového manžela v Ústí nad Orlicí