Hodinový manžel Karlovarský kraj

Karlovarský kraj

Karlovarský kraj se nachází na nejzápadnější části republiky na rozloze 3310 kilometrů čtverečních, což z něj činí rozlohou třetí nejmenší kraj, ve kterém žije pouze 295 tisíc obyvatel, pro které zajišťuje naše franchisová síť EXTRA MANŽEL kvalitní řemeslné služby se zárukou kvality za jednotné ceny platné po celé ČR. Nabízíme od montáže nábytku, přes vymalování bytu až po kompletní rekonstrukci bytového jádra. Počtem obyvatel je Karlovarsko nejmenším krajem v rámci Čech, ale je turisticky velmi vyhledávanou lokací především díky svému lázeňství a léčivým pramenům, především Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně či Jáchymov.Každoročně se zde koná mezinárodní filmový festival, který pravidelně navštěvují celebrity světového formátu. Nejvyšším bodem je Klínovec s více jak 1200 metry nad mořem. Kraj má pouze 3 okresy – Cheb, Karlovy Vary a Sokolov. Jedním z nejvýznamnějších ekonomických odvětví je těžba uhlí na Sokolovsku a kaolinu na Karlovarsku. Také se v kraji nachází významné stáčírny minerálních vod, například Kyselka Mattoni.

Službu hodinový manžel vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde se chcete využít naše profesionální služby hodinového manžela

Cheb Celková plocha Karlovarského okresu Cheb je více jak 1000 kilometrů čtverečních, na kterých operují naši hodinoví manželé sítě EXTRA MANŽEL a poskytují všem obyvatelům, kteří zde žijí či obchodním společnostem zde sídlící kvalitní řemeslné jednorázové i pravidelné práce.

Chci služby hodinového manžela v Chebu

Karlovy Vary Okres Karlovy Vary je vyhlášený svým lázeňstvím nejen v ČR, ale po celém světě a ročně navštíví Karlovy Vary několik desítek tisíc turistů. Pro všechny hotely, ale i stálé obyvatele zde funguje naše franchisová síť EXTRA MANŽEL a stará se o správu a údržbu Vašich nemovitostí.

Chci služby hodinového manžela v Karlových Varech

Sokolov Okres Sokolov sousedí pouze s 2 českými okresy a to Cheb a Karlovy Vary, zbytek své hranice sdílí s Německem. I díky této pozici nabízíme v Sokolově a širokém okolí, včetně Německa své služby hodinových manželů sítě EXTRA MANŽEL, kteří zajistí dokonalé řemeslné práce se zárukou kvality.

Chci služby hodinového manžela v Sokolově