Hodinový manžel Středočeský kraj

Středočeský kraj

Středočeský kraj je kraj s nejvíce okresy v ČR a díky tomu se také jedná o největší i nejlidnatější kraj České republiky, kde na rozloze téměř 11 tisíc kilometrů čtverečních žije necelých 1,4 milionu obyvatel. Tvoří jej mimo jiné okres Příbram, který je největším okresem tohoto kraje, dále jsou to okresy Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ a Rakovník. Jedná se o jediný kraj, který nemá žádné krajské město a jeho správa spadá pod hlavní město Prahu. Celkově se jedná o velmi strategický kraj díky své poloze uprostřed naší republiky a i zde naši hodinoví manželé sítě EXTRA MANŽEL již několik let poskytují profesionální řemeslné služby se zárukou kvality a to za jednotné ceny platné po celé ČR bez dalších příplatků za svátky nebo víkendy. Zajistí Vám od zapojení pračky, přidělání obrazu nebo vymalování bytu až po kompletní rekonstrukci Vaší nemovitosti či dokonce výstavbu rodinného domu na klíč. Celá kraj kompletně obklopuje hlavní město a sídlí v něm i největší česká společnost Škoda Mladá Boleslav, která zajišťuje práci pro několik desítek tisíc lidí vyrábějící kvalitní česká auta, avšak spadající do koncernu Wolkswagen.

Službu hodinový manžel vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde se chcete využít naše profesionální služby hodinového manžela

Benešov Jedny z nejkrásnějších památek tohoto okresu a turisty velmi oblíbené jsou zámek Konopiště a asi dvacet kilometrů od Benešova vzdálený hrad Český Šternberk. Sídlem okresu je město Benešov, které se nachází v Benešovské pahorkatině a je vzdálené od Prahy necelých třicet pět kilometrů.

Chci služby hodinového manžela v Benešově

Beroun Okresním městem je Beroun, který leží na soutoku Berounky a Litavky. Jeho území 700 kilometrů čtverečních se rozkládá podél spojnice mezi Prahou a Plzní. Má více jak 90 tisíc obyvatel a i zde poskytují naši hodinoví manželé kvalitní a profesionální řemeslné služby.

Chci služby hodinového manžela v Berouně

Kladno Kladno je jedním z mnoha středočeských okresů, který sousedí s okresy Rakovník, Beroun, Praha-západ, Mělník a třemi dalšími na severu svého území. Naši hodinoví manželé operují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu v rámci celého okresu a poskytují kvalitní řemeslné služby se zárukou kvality.

Chci služby hodinového manžela na Kladně

Kolín Kolín má rozlohu necelých 750 kilometrů čtverečních, ale žije zde více než 100 tisíc obyvatel. Pro ně, ale i pro živnostníky, malé a střední podnikatele či velké mezinárodní společnosti denně spravujeme a udržujeme jejich nemovitosti a přilehlé zahrady či komunikace.

Chci služby hodinového manžela v Kolíně

Kutná Hora Okres Kutná Hora se nachází na jihovýchodní části Středočeského kraje, má rozlohu více jak 900 kilometrů čtverečních a žije zde 75 tisíc obyvatel. I zde operují hodinoví manželé naší franchisové sítě EXTRA MANŽEL a poskytují tak dokonalé zednické, montážní či malířské práce.

Chci služby hodinového manžela v Kutné Hoře

Mělník V okrese Mělník se stékají dvě největší řeky Česka – Labe se zde vlévá do Vltavy. Celková rozloha okresu ze 701 kilometrů čtverečních a žije zde téměř 110 tisíc obyvatel, pro které již řadu let zajišťujeme veškeré zednické, malířské, či instalatérské práce se zárukou kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL.

Chci služby hodinového manžela v Mělníku

Mladá Boleslav V okrese Mladá Boleslav sídlí největší firma České Republiky, a to Škoda Mladá Boleslav, vyrábějící tuzemské automobily, patřící do koncernu volkswagen. Pro soukromé, ale i právnické osoby zde poskytujeme dokonalé řemeslné služby se zárukou kvality sítě EXTRA MANŽEL.

Chci služby hodinového manžela v Mladé Boleslavi

Nymburk Okres Nymburk se nachází ve východní části středočeského kraje na rozloze 850 kilometrů čtverečních zde žije více jak 100 tisíc obyvatel, pro které je k dispozici naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL se svými profesionálními službami.

Chci služby hodinového manžela v Nymburce

Praha-východ Praha-východ je jedním ze 2 okresů plně obklopující hlavní město České republiky. Na rozloze 755 kilometrů čtverečních zde žije více jak 185 tisíc obyvatel a i zde poskytujeme denně naše profesionální řemeslné služby, a to ať se jedná o malířské, zednické či instalatérské práce.

Chci služby hodinového manžela na Praze-východ

Praha-západ Praha-západ je druhým okresem, který obklopuje Prahu. Díky rozloze pouhých 580 kilometrů čtverečních a počtu obyvatel téměř 150 tisíc se jedná o nejhustěji zalidněný okres ve Středočeském kraji. Naše franchisová síť EXTRA MANŽEL se zde denně stará o desítky nemovitostí našich klientů.

Chci služby hodinového manžela na Praze-západ

Příbram Okres Příbram je třetím největším okresem republiky se svou rozlohou více jak 1500 kilometrů čtverečních. Naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL zde poskytuje pro všech 115 tisíc obyvatel své profesionální řemeslné služby se zárukou kvality.

Chci služby hodinového manžela v Příbrami

Rakovník Rakovník sousedí s okresy Kladno, Beroun, Rokycany, Plzeň-sever a okresem Louny. Jeho rozloha je téměř 900 kilometrů čtverečních. Počet obyvatel je 55 tisíc a v rámci kraje má nejmenší počet obyvatel i hustotu zalidnění, i přes to zde poskytujeme naše profesionální služby sítě EXTRA MANŽEL.

Chci služby hodinového manžela v Rakovníku