Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů: dnes 0, tento týden 27, tento měsíc 25, tento rok 1 031
Objednat

Montáž plastových oken a parapetů Konstantinovy Lázně

800 66 88 88Potřebujete v obci Tachov využít naši službu montáž plastových oken a parapetů ze široké nabídky stavebních prací? Chcete rekonstruovat bytové jádro v Konstantinových Lázních, opravit zdi, postavit plot nebo obložit koupelnu? Potřebujete namontovat a usadit plastová okna v Konstantinových Lázních či v okolí Konstantinových Lázní a hledáte schopného a prověřeného poskytovatele těchto řemeslných služeb týkajících se montáže plastových oken a parapetů? Zavolejte nám a vyžádejte si naše hodinové manžely z franchisové sítě EXTRA MANŽEL, kteří vám velmi rádi a ochotně poskytnou vámi požadovanou montáž plastových oken nebo parapetů. Veškeré potřebné úkony týkající se dodávky a montáže plastových oken vám velmi rádi poskytneme, a to nejen v Konstantinových Lázních a okolí, ale na celém území okresu Tachov. Plastová okna vám nakoupíme, dovezeme, vynosíme a samozřejmě odborně namontujeme a usadíme, a to jak v Konstantinových Lázních, tak i v celém okolí Konstantinových Lázní, a to včetně zajištění kompletního generálního úklidu celého vašeho příbytku po těchto stavebních úpravách spojených s montáží plastových oken a parapetů.
Měli byste v Konstantinových Lázních zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Přejete si uklidit a hledáte v Konstantinových Lázních spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!
Poptáváte řemeslné služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com