Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů: dnes 0, tento týden 52, tento měsíc 108, tento rok 798
Vydělávejte nadprůměrné výdělky se zavedenou značkou EXTRA
Objednat

Štukování Janovice nad Úhlavou

800 66 88 88Potřebujete v obci Klatovy využít naši službu štukování ze široké nabídky stavebních prací? Chcete rekonstruovat bytové jádro v Janovicích nad Úhlavou, opravit zdi, postavit plot nebo obložit koupelnu? Potřebujete ve svém bytě či domě v Janovicích nad Úhlavou či v okolí Janovic nad Úhlavou zajistit a poskytnout štukování od odborníků a hledáte spolehlivého a schopného poskytovatele této služby? Zavolejte našim hodinovým manželům z franchisové sítě EXTRA MANŽEL, kteří se vám postarají o celkový průběh štukování. Veškeré potřebné úkony týkající se štukování zdí a stropů zajistíme místo vás - nakoupíme, přivezeme, vyštukujeme a uklidíme přesně podle vašich požadavků, a to nejen v Janovicích nad Úhlavou a okolí, ale na celém území okresu Klatovy. Postaráme se vám o celý proces a průběh štukování, aniž by to ovlivnilo váš drahocenný čas, a to jak v Janovicích nad Úhlavou, tak i v celém okolí Janovic nad Úhlavou, a to včetně zajištění kompletního generálního úklidu po štukování vašeho bydliště.
Měli byste v Janovicích nad Úhlavou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Přejete si uklidit a hledáte v Janovicích nad Úhlavou spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!
Poptáváte řemeslné služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com