Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů: dnes 0, tento týden 28, tento měsíc 106, tento rok 1 002
Objednat

Štukování Studánka

800 66 88 88Potřebujete v obci Tachov využít naši službu štukování ze široké nabídky stavebních prací? Chcete rekonstruovat bytové jádro ve Studánce, opravit zdi, postavit plot nebo obložit koupelnu? Potřebujete ve svém bytě či domě ve Studánce či v okolí Studánky zajistit a poskytnout štukování od odborníků a hledáte spolehlivého a schopného poskytovatele této služby? Zavolejte našim hodinovým manželům z franchisové sítě EXTRA MANŽEL, kteří se vám postarají o celkový průběh štukování. Veškeré potřebné úkony týkající se štukování zdí a stropů zajistíme místo vás - nakoupíme, přivezeme, vyštukujeme a uklidíme přesně podle vašich požadavků, a to nejen ve Studánce a okolí, ale na celém území okresu Tachov. Postaráme se vám o celý proces a průběh štukování, aniž by to ovlivnilo váš drahocenný čas, a to jak ve Studánce, tak i v celém okolí Studánky, a to včetně zajištění kompletního generálního úklidu po štukování vašeho bydliště.
Měli byste ve Studánce zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Přejete si uklidit a hledáte ve Studánce spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!
Poptáváte řemeslné služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com