Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů: dnes 0, tento týden 24, tento měsíc 22, tento rok 1 028
Objednat

Zateplení domu a fasády Kladruby

800 66 88 88Potřebujete v obci Tachov využít naši službu zateplení domu a fasády ze široké nabídky stavebních prací? Chcete rekonstruovat bytové jádro v Kladrubech, opravit zdi, postavit plot nebo obložit koupelnu? Potřebujete zateplit dům nebo fasádu na svém příbytku v Kladrubech či v okolí Kladrub a hledáte spolehlivého a schopného poskytovatele těchto odborných řemeslných služeb týkajících se zateplení domu nebo fasády? Oslovte naše profesionální hodinové manžely z franchisové sítě EXTRA MANŽEL, kteří vám velmi rádi a ochotně vyjdou vstříc s vaším požadavkem na zateplení domu nebo fasády. Vše potřebné zajistíme - nakoupíme, přivezeme, zorganizujeme a zateplíme přesně podle vašich požadavků, a to nejen v Kladrubech a okolí, ale na celém území okresu Tachov. Od A do Z se vám postaráme o celkový průběh zateplení domu či fasády a vám již předáme kvalitně odvedenou práci našich hodinových manželů, a to jak v Kladrubech, tak i v celém okolí Kladrub, a to včetně zajištění kompletního úklidu celého domu a jeho okolí po těchto stavebních úpravách.
Měli byste v Kladrubech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Přejete si uklidit a hledáte v Kladrubech spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!
Poptáváte řemeslné služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com