Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 21, tento měsíc 47, tento rok 888
Objednat

Hodinový manžel Benešov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Benešov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Benešově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL nabízí své služby v Benešově a širokém okolí se zárukou kvality za jednotné ceny platné po celé České Republice. Poskytujeme jednorázové i pravidelné služby nejen velkým korporátním společnostem, ale také malým a středním podnikatelům, živnostníkům a soukromým osobám. Postaráme se o Vaše nemovitosti s nevídaně vysokým standardem a profesionálním přístupem ke každému zákazníkovi.

Jaké služby nabízíme

Veškeré služby z našeho portfólia si můžete objednávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků. Zajistíme Vám od banálních drobností, jako je připojení pračky, opravení zdi, přivrtání poličky nebo výměnu vypínače až po precizní vymalování bytu, rekonstrukci bytového jádra, ale i kompletní výstavbu rodinného domu, prodejny či obchodu. Od výkopových prací, betonování či vyzdění až po sádrokartonové konstrukce a dokonale rovné strojní omítky.

Vycházíme vám vstříc

365 dní v roce se o Vás a Vaše požadavky postarají naši proškolení pracovníci na bezplatné centrální lince 800 66 88 88, kteří veškeré informace předají rovnou hodinovým manželům na Benešovsku. Ti se s Vámi následně spojí a zjistí potřebné informace a v co možná nejkratším čase najdou řešení Vašeho problému a realizují nápravu. Další možností, jak si objednat nějakou z našich služeb je využít přehledný online objednávkový formulář.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com