Objednat

Hodinový manžel Benešov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Benešov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Benešově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL nabízí své služby v Benešově a širokém okolí se zárukou kvality za jednotné ceny platné po celé České Republice. Poskytujeme jednorázové i pravidelné služby nejen velkým korporátním společnostem, ale také malým a středním podnikatelům, živnostníkům a soukromým osobám. Postaráme se o Vaše nemovitosti s nevídaně vysokým standardem a profesionálním přístupem ke každému zákazníkovi.

Jaké služby nabízíme

Veškeré služby z našeho portfólia si můžete objednávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků. Zajistíme Vám od banálních drobností, jako je připojení pračky, opravení zdi, přivrtání poličky nebo výměnu vypínače až po precizní vymalování bytu, rekonstrukci bytového jádra, ale i kompletní výstavbu rodinného domu, prodejny či obchodu. Od výkopových prací, betonování či vyzdění až po sádrokartonové konstrukce a dokonale rovné strojní omítky.

Vycházíme vám vstříc

365 dní v roce se o Vás a Vaše požadavky postarají naši proškolení pracovníci na bezplatné centrální lince 800 66 88 88, kteří veškeré informace předají rovnou hodinovým manželům na Benešovsku. Ti se s Vámi následně spojí a zjistí potřebné informace a v co možná nejkratším čase najdou řešení Vašeho problému a realizují nápravu. Další možností, jak si objednat nějakou z našich služeb je využít přehledný online objednávkový formulář.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Benešově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Benešově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Benešov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.