Objednat

Hodinový manžel Benešov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Benešov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Benešově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL nabízí své služby v Benešově a širokém okolí se zárukou kvality za jednotné ceny platné po celé České Republice. Poskytujeme jednorázové i pravidelné služby nejen velkým korporátním společnostem, ale také malým a středním podnikatelům, živnostníkům a soukromým osobám. Postaráme se o Vaše nemovitosti s nevídaně vysokým standardem a profesionálním přístupem ke každému zákazníkovi.

Jaké služby nabízíme

Veškeré služby z našeho portfólia si můžete objednávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků. Zajistíme Vám od banálních drobností, jako je připojení pračky, opravení zdi, přivrtání poličky nebo výměnu vypínače až po precizní vymalování bytu, rekonstrukci bytového jádra, ale i kompletní výstavbu rodinného domu, prodejny či obchodu. Od výkopových prací, betonování či vyzdění až po sádrokartonové konstrukce a dokonale rovné strojní omítky.

Vycházíme vám vstříc

365 dní v roce se o Vás a Vaše požadavky postarají naši proškolení pracovníci na bezplatné centrální lince 800 66 88 88, kteří veškeré informace předají rovnou hodinovým manželům na Benešovsku. Ti se s Vámi následně spojí a zjistí potřebné informace a v co možná nejkratším čase najdou řešení Vašeho problému a realizují nápravu. Další možností, jak si objednat nějakou z našich služeb je využít přehledný online objednávkový formulář.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Benešově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Benešově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu