Objednat

Hodinový manžel Karviná

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Karviná využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Karviné vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Profesionální a velmi kvalitní služby hodinových manželů Vám poskytujeme v Karviné, ale i v celém okrese pod záštitou celoevropské franchisové sítě EXTRA MANŽEL, která je zárukou kvality řemeslných služeb. Již řadu let se zde staráme o naše klienty z řad soukromých osob, ale i mezinárodních společností, pro které zajišťujeme pravidelnou údržbu i kompletní správu jejich nemovitostí. Od jednotlivých bytů nebo rodinných domů až po celé činžovní domy a kancelářské komplexy.

Jaké služby nabízíme

Každý den po celý rok včetně víkendů a svátků pro Vás zajišťují naši proškolení profesionálové veškeré služby od vymalování kanceláře, bytu, domu či garáže až po výstavbu nového rodinného domu, obchodu neb obchodního centra. Nabízíme služby nezvyklé kvality a s nevídaným servisem a vstřícností k zákazníkům ze všech oborů. Zajišťujeme profesionální zednické, truhlářské, sádrokartonářské i elektrikářské a instalatérské práce po celém Karvinsku.

Vycházíme vám vstříc

Naší prioritou je spokojený zákazník, proto děláme vše, abychom v co nejkratším čase a naší kvalitě uspokojili všechny Vaše požadavky a proto budeme potěšeni, pokud i Vy se stanete klienty sítě EXTRA MANŽEL a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a především profesionalitě našich služeb. Vaše objednávky přijímáme 365 dní v roce na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88, prostřednictvím e-mailu či přehledného online objednávkového formuláře.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Karviné zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Karviné spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Karviná vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.