Objednat

Hodinový manžel Karviná

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Karviná využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Karviné vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Profesionální a velmi kvalitní služby hodinových manželů Vám poskytujeme v Karviné, ale i v celém okrese pod záštitou celoevropské franchisové sítě EXTRA MANŽEL, která je zárukou kvality řemeslných služeb. Již řadu let se zde staráme o naše klienty z řad soukromých osob, ale i mezinárodních společností, pro které zajišťujeme pravidelnou údržbu i kompletní správu jejich nemovitostí. Od jednotlivých bytů nebo rodinných domů až po celé činžovní domy a kancelářské komplexy.

Jaké služby nabízíme

Každý den po celý rok včetně víkendů a svátků pro Vás zajišťují naši proškolení profesionálové veškeré služby od vymalování kanceláře, bytu, domu či garáže až po výstavbu nového rodinného domu, obchodu neb obchodního centra. Nabízíme služby nezvyklé kvality a s nevídaným servisem a vstřícností k zákazníkům ze všech oborů. Zajišťujeme profesionální zednické, truhlářské, sádrokartonářské i elektrikářské a instalatérské práce po celém Karvinsku.

Vycházíme vám vstříc

Naší prioritou je spokojený zákazník, proto děláme vše, abychom v co nejkratším čase a naší kvalitě uspokojili všechny Vaše požadavky a proto budeme potěšeni, pokud i Vy se stanete klienty sítě EXTRA MANŽEL a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a především profesionalitě našich služeb. Vaše objednávky přijímáme 365 dní v roce na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88, prostřednictvím e-mailu či přehledného online objednávkového formuláře.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Karviné zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Karviné spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu