Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Karviná

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Karviná využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Karviné vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Profesionální a velmi kvalitní služby hodinových manželů Vám poskytujeme v Karviné, ale i v celém okrese pod záštitou celoevropské franchisové sítě EXTRA MANŽEL, která je zárukou kvality řemeslných služeb. Již řadu let se zde staráme o naše klienty z řad soukromých osob, ale i mezinárodních společností, pro které zajišťujeme pravidelnou údržbu i kompletní správu jejich nemovitostí. Od jednotlivých bytů nebo rodinných domů až po celé činžovní domy a kancelářské komplexy.

Jaké služby nabízíme

Každý den po celý rok včetně víkendů a svátků pro Vás zajišťují naši proškolení profesionálové veškeré služby od vymalování kanceláře, bytu, domu či garáže až po výstavbu nového rodinného domu, obchodu neb obchodního centra. Nabízíme služby nezvyklé kvality a s nevídaným servisem a vstřícností k zákazníkům ze všech oborů. Zajišťujeme profesionální zednické, truhlářské, sádrokartonářské i elektrikářské a instalatérské práce po celém Karvinsku.

Vycházíme vám vstříc

Naší prioritou je spokojený zákazník, proto děláme vše, abychom v co nejkratším čase a naší kvalitě uspokojili všechny Vaše požadavky a proto budeme potěšeni, pokud i Vy se stanete klienty sítě EXTRA MANŽEL a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a především profesionalitě našich služeb. Vaše objednávky přijímáme 365 dní v roce na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88, prostřednictvím e-mailu či přehledného online objednávkového formuláře.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com