Objednat

Hodinový manžel Praha 10

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 10 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 10 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků pro Vás na Praze 10 již řadu let zajišťujeme profesionální, kvalitní a levné služby pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Poskytujeme všechny služby se zárukou bezchybně odvedené práce a to i ty nejmenší, jako je přivrtání poličky, výměna vypínače či montáž garnyží. Naše služby nejsou určené jen velkým obchodním společnostem v jejich kancelářích a výrobních prostorech, ale i soukromým osobám v jejich bytech, domech a rekreačních objektech.

Jaké služby nabízíme

Kdykoli si z pohodlí svého domova zadejte poptávku po libovolných službách hodinových manželů z naše širokého portfolia a my Vám zajistíme kvalitní, vstřícný a profesionální přístup. Zajistíme Vám vymalování bytu, domu, chaty i kanceláří. Dále pro Vás poskytujeme nejen jednorázové služby, ale i ty pravidelné, jako je sekání trávy, údržba zahrady a zeleného plotu či komplexní správu Vaší nemovitosti přesně podle Vašich požadavků a přání.

Vycházíme vám vstříc

Všechny naše služby lze objednávat pomocí online formuláře, prostřednictvím e-mailu či na telefonní lince naší franchisové sítě 800 66 88 88. Naší prioritou je a vždy bylo, aby všichni naši zákazníci byli spokojeni a využívali naše profesionální služby pravidelně. Jako jediní v ČR jsme schopni díky školeným hodinovým manželům zaručit stálou míru kvality všech našich služeb s profesionální přístupem k práci a s kvalitním vybavením.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Praze 10 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Praze 10 spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Praha 10 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.