Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 1, tento týden 26, tento měsíc 79, tento rok 825
Objednat

Hodinový manžel Praha 10

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 10 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 10 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků pro Vás na Praze 10 již řadu let zajišťujeme profesionální, kvalitní a levné služby pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Poskytujeme všechny služby se zárukou bezchybně odvedené práce a to i ty nejmenší, jako je přivrtání poličky, výměna vypínače či montáž garnyží. Naše služby nejsou určené jen velkým obchodním společnostem v jejich kancelářích a výrobních prostorech, ale i soukromým osobám v jejich bytech, domech a rekreačních objektech.

Jaké služby nabízíme

Kdykoli si z pohodlí svého domova zadejte poptávku po libovolných službách hodinových manželů z naše širokého portfolia a my Vám zajistíme kvalitní, vstřícný a profesionální přístup. Zajistíme Vám vymalování bytu, domu, chaty i kanceláří. Dále pro Vás poskytujeme nejen jednorázové služby, ale i ty pravidelné, jako je sekání trávy, údržba zahrady a zeleného plotu či komplexní správu Vaší nemovitosti přesně podle Vašich požadavků a přání.

Vycházíme vám vstříc

Všechny naše služby lze objednávat pomocí online formuláře, prostřednictvím e-mailu či na telefonní lince naší franchisové sítě 800 66 88 88. Naší prioritou je a vždy bylo, aby všichni naši zákazníci byli spokojeni a využívali naše profesionální služby pravidelně. Jako jediní v ČR jsme schopni díky školeným hodinovým manželům zaručit stálou míru kvality všech našich služeb s profesionální přístupem k práci a s kvalitním vybavením.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com