Objednat

Hodinový manžel Teplice

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Teplice využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Teplicích vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Profesionalita a kvalita služeb, to je franchisová síť EXTRA MANŽEL. Již řadu let zajišťujeme nejen v Teplicích a jejich širokém okolí, ale po celém Teplicku ty nejkvalitnější služby napříč obory. Od malířských, zednických či instalatérských prací až po truhlářské, omítkářské a montážní. To Vše zajišťují se zárukou kvality pouze proškolení pracovníci, pro které je Vaše spokojenost na prvním místě. Není žádný problém, který nemá řešení a který by naši hodinoví manželé nezvládli.

Jaké služby nabízíme

Poskytujeme denně precizní malování bytů, domů, kanceláří i rekreačních objektů, montáže nábytku a kuchyní či havarijní službu čištění ucpaného odpadu a wc. Zajistíme pro Vás kvalitní obkladačské práce, štukování, montáž plastových oken či stavbu plotu. Našim zákazníkům také zajišťujeme pravidelnou údržbu, či komplexní správu Vašich investičních nemovitostí, kde se se staráme o opravy zdí, výměnu umyvadla či sprchového koutu, ale i o údržbu venkovních prostor a bazénu.

Vycházíme vám vstříc

Naši proškolení pracovníci přijímají 24 hodin denně, 7 dní v týdnu Vaše objednávky na bezplatné centrální lince – 800 66 88 88 či skrze online objednávkový formulář umístěný na webových stránkách sítě EXTRA MANŽEL. Budeme velice rádi, když i Vy se stanete našimi novými, či dokonce stálými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich služeb. Všechny služby poskytujeme nejen na Teplicku, ale po celé EU.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Teplicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Teplicích spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Teplice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.