Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů: dnes 0, tento týden 13, tento měsíc 62, tento rok 632
Objednat

Hodinový manžel Teplice

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Teplice využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Teplicích vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Profesionalita a kvalita služeb, to je franchisová síť EXTRA MANŽEL. Již řadu let zajišťujeme nejen v Teplicích a jejich širokém okolí, ale po celém Teplicku ty nejkvalitnější služby napříč obory. Od malířských, zednických či instalatérských prací až po truhlářské, omítkářské a montážní. To Vše zajišťují se zárukou kvality pouze proškolení pracovníci, pro které je Vaše spokojenost na prvním místě. Není žádný problém, který nemá řešení a který by naši hodinoví manželé nezvládli.

Jaké služby nabízíme

Poskytujeme denně precizní malování bytů, domů, kanceláří i rekreačních objektů, montáže nábytku a kuchyní či havarijní službu čištění ucpaného odpadu a wc. Zajistíme pro Vás kvalitní obkladačské práce, štukování, montáž plastových oken či stavbu plotu. Našim zákazníkům také zajišťujeme pravidelnou údržbu, či komplexní správu Vašich investičních nemovitostí, kde se se staráme o opravy zdí, výměnu umyvadla či sprchového koutu, ale i o údržbu venkovních prostor a bazénu.

Vycházíme vám vstříc

Naši proškolení pracovníci přijímají 24 hodin denně, 7 dní v týdnu Vaše objednávky na bezplatné centrální lince – 800 66 88 88 či skrze online objednávkový formulář umístěný na webových stránkách sítě EXTRA MANŽEL. Budeme velice rádi, když i Vy se stanete našimi novými, či dokonce stálými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich služeb. Všechny služby poskytujeme nejen na Teplicku, ale po celé EU.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující služby hodinových manželů této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com