Objednat

Hodinový manžel Teplice

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Teplice využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Teplicích vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Profesionalita a kvalita služeb, to je franchisová síť EXTRA MANŽEL. Již řadu let zajišťujeme nejen v Teplicích a jejich širokém okolí, ale po celém Teplicku ty nejkvalitnější služby napříč obory. Od malířských, zednických či instalatérských prací až po truhlářské, omítkářské a montážní. To Vše zajišťují se zárukou kvality pouze proškolení pracovníci, pro které je Vaše spokojenost na prvním místě. Není žádný problém, který nemá řešení a který by naši hodinoví manželé nezvládli.

Jaké služby nabízíme

Poskytujeme denně precizní malování bytů, domů, kanceláří i rekreačních objektů, montáže nábytku a kuchyní či havarijní službu čištění ucpaného odpadu a wc. Zajistíme pro Vás kvalitní obkladačské práce, štukování, montáž plastových oken či stavbu plotu. Našim zákazníkům také zajišťujeme pravidelnou údržbu, či komplexní správu Vašich investičních nemovitostí, kde se se staráme o opravy zdí, výměnu umyvadla či sprchového koutu, ale i o údržbu venkovních prostor a bazénu.

Vycházíme vám vstříc

Naši proškolení pracovníci přijímají 24 hodin denně, 7 dní v týdnu Vaše objednávky na bezplatné centrální lince – 800 66 88 88 či skrze online objednávkový formulář umístěný na webových stránkách sítě EXTRA MANŽEL. Budeme velice rádi, když i Vy se stanete našimi novými, či dokonce stálými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich služeb. Všechny služby poskytujeme nejen na Teplicku, ale po celé EU.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Teplicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Teplicích spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu