Objednat

Hodinový manžel Praha 6

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 6 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 6 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL operuje po celé Praze 6 a nabízí ty nejkvalitnější a profesionální řemeslné práce. Hodinoví manželé naší sítě jsou velice ochotní, proškolení profesionálové ve svém oboru, kteří Vám zajistí jakoukoli službu z našeho portfolia přesně podle Vašich přání a představ. On banalit, jako je přivrtání poličky či zapojení pračky, přes montáž nábytku z IKEA, Aska či jiného obchodního domu až po nové elektrické či vodovodní rozvody.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme všem obyvatelům Prahy 6, ale i obchodním společnostem a firmám, které zde sídlí kvalitní služby za jednotné ceny platné pro celou ČR. Zajistíme Vám komplexní rekonstrukce domů, bytů, kanceláří i komerčních prostor včetně následné pravidelné údržby a správy těchto objektů a přilehlé zahrady. Zajistíme Vám pravidelné sekání trávy, údržbu zeleně či úpravu zeleného plotu a tújí. Poskytujeme i elektrikářské, truhlářské, sádrokartonářské a v neposlední řadě kvalitní zednické práce.

Vycházíme vám vstříc

NON-STOP, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu přijímáme Vaše zakázky, pomocí bezplatné linky 800 66 88 88, e-mailem či přes online objednávkový formulář, na které se snažíme reagovat v co nejkratším čase a uspokojit tak Vaše požadavky. Prioritou naší sítě EXTRA MANŽEL jsou spokojení zákazníci, kteří využijí naše služby opakovaně. Proto bychom byli rádi, kdyby i Vy jste se stali našimi zákazníky a sami se tak přesvědčili o kvalitě a profesionalitě naší sítě.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Praze 6 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Praze 6 spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Praha 6 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerLadislav Rut
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Bělohorská 1690/128, 169 00 Praha 6
PartnerStepan Fedoryk
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Rumunská 1488/16, 250 88 Čelákovice
PartnerStěhování Ježko s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Zbraslavská 12/11, 159 00 Praha-Velká Chuchle
PartnerLadislav Vrabec
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Na okraji 1244/1, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav