Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 5, tento týden 5, tento měsíc 30, tento rok 2 629
Objednat

Hodinový manžel Praha 6

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 6 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 6 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL operuje po celé Praze 6 a nabízí ty nejkvalitnější a profesionální řemeslné práce. Hodinoví manželé naší sítě jsou velice ochotní, proškolení profesionálové ve svém oboru, kteří Vám zajistí jakoukoli službu z našeho portfolia přesně podle Vašich přání a představ. On banalit, jako je přivrtání poličky či zapojení pračky, přes montáž nábytku z IKEA, Aska či jiného obchodního domu až po nové elektrické či vodovodní rozvody.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme všem obyvatelům Prahy 6, ale i obchodním společnostem a firmám, které zde sídlí kvalitní služby za jednotné ceny platné pro celou ČR. Zajistíme Vám komplexní rekonstrukce domů, bytů, kanceláří i komerčních prostor včetně následné pravidelné údržby a správy těchto objektů a přilehlé zahrady. Zajistíme Vám pravidelné sekání trávy, údržbu zeleně či úpravu zeleného plotu a tújí. Poskytujeme i elektrikářské, truhlářské, sádrokartonářské a v neposlední řadě kvalitní zednické práce.

Vycházíme vám vstříc

NON-STOP, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu přijímáme Vaše zakázky, pomocí bezplatné linky 800 66 88 88, e-mailem či přes online objednávkový formulář, na které se snažíme reagovat v co nejkratším čase a uspokojit tak Vaše požadavky. Prioritou naší sítě EXTRA MANŽEL jsou spokojení zákazníci, kteří využijí naše služby opakovaně. Proto bychom byli rádi, kdyby i Vy jste se stali našimi zákazníky a sami se tak přesvědčili o kvalitě a profesionalitě naší sítě.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Praze 6 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Praze 6 spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerLadislav Rut
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Bělohorská 1690/128, 169 00 Praha 6