Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 3, tento měsíc 50, tento rok 891
Objednat

Hodinový manžel Praha 6

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 6 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 6 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL operuje po celé Praze 6 a nabízí ty nejkvalitnější a profesionální řemeslné práce. Hodinoví manželé naší sítě jsou velice ochotní, proškolení profesionálové ve svém oboru, kteří Vám zajistí jakoukoli službu z našeho portfolia přesně podle Vašich přání a představ. On banalit, jako je přivrtání poličky či zapojení pračky, přes montáž nábytku z IKEA, Aska či jiného obchodního domu až po nové elektrické či vodovodní rozvody.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme všem obyvatelům Prahy 6, ale i obchodním společnostem a firmám, které zde sídlí kvalitní služby za jednotné ceny platné pro celou ČR. Zajistíme Vám komplexní rekonstrukce domů, bytů, kanceláří i komerčních prostor včetně následné pravidelné údržby a správy těchto objektů a přilehlé zahrady. Zajistíme Vám pravidelné sekání trávy, údržbu zeleně či úpravu zeleného plotu a tújí. Poskytujeme i elektrikářské, truhlářské, sádrokartonářské a v neposlední řadě kvalitní zednické práce.

Vycházíme vám vstříc

NON-STOP, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu přijímáme Vaše zakázky, pomocí bezplatné linky 800 66 88 88, e-mailem či přes online objednávkový formulář, na které se snažíme reagovat v co nejkratším čase a uspokojit tak Vaše požadavky. Prioritou naší sítě EXTRA MANŽEL jsou spokojení zákazníci, kteří využijí naše služby opakovaně. Proto bychom byli rádi, kdyby i Vy jste se stali našimi zákazníky a sami se tak přesvědčili o kvalitě a profesionalitě naší sítě.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com