Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 21, tento měsíc 47, tento rok 888
Objednat

Hodinový manžel Třebíč

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Třebíč využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Třebíči vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejenom v Třebíči, ale kompletně na celém Třebíčsku naše profesionální síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL poskytuje všem obyvatelům a obchodním společnostem, které zde mají své sídlo, kvalitní a vstřícné řemeslné služby ze všech oborů. Od montážních prací až po stavební. Zajišťujeme zde již řadu let i pravidelnou správu nemovitostí a přilehlé zahrady, kde se postaráme o dokonale zastřižený trávník, perfektně udržovanou zeleň či krásný zelený plot.

Jaké služby nabízíme

Naše služby poskytují pouze proškolení profesionálové, kteří jsou zárukou kvality a profesionálního přístupu k zákazníkovi. Zajistíme pro Vás vymalování bytu, vyčištění ucpaného odpadu či wc, výměnu dveří, montáž nábytku či pokládku koberce nebo PVC, ale i nové strojní omítky jak v exteriéru, tak interiéru nemovitosti, zateplení fasády minerální vatou či polystyrenem nebo dokonalé výkopové práce.

Vycházíme vám vstříc

Naše dokonalé služby si můžete objednávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu z pohodlí svého domova skrze online objednávkový formulář nebo na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88. Zakázku zpracují naše asistentky a předají Veškeré informace přímo hodinovým manželům do Vašeho okresu, kteří se s Vámi spojí a zajistí vše, co bude potřeba. Naše služby nemusíte využít pouze v rámci ČR, ale také na celém území Evropské unie.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com