Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 10, tento týden 10, tento měsíc 59, tento rok 2 138
Objednat

Hodinový manžel Třebíč

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Třebíč využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Třebíči vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejenom v Třebíči, ale kompletně na celém Třebíčsku naše profesionální síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL poskytuje všem obyvatelům a obchodním společnostem, které zde mají své sídlo, kvalitní a vstřícné řemeslné služby ze všech oborů. Od montážních prací až po stavební. Zajišťujeme zde již řadu let i pravidelnou správu nemovitostí a přilehlé zahrady, kde se postaráme o dokonale zastřižený trávník, perfektně udržovanou zeleň či krásný zelený plot.

Jaké služby nabízíme

Naše služby poskytují pouze proškolení profesionálové, kteří jsou zárukou kvality a profesionálního přístupu k zákazníkovi. Zajistíme pro Vás vymalování bytu, vyčištění ucpaného odpadu či wc, výměnu dveří, montáž nábytku či pokládku koberce nebo PVC, ale i nové strojní omítky jak v exteriéru, tak interiéru nemovitosti, zateplení fasády minerální vatou či polystyrenem nebo dokonalé výkopové práce.

Vycházíme vám vstříc

Naše dokonalé služby si můžete objednávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu z pohodlí svého domova skrze online objednávkový formulář nebo na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88. Zakázku zpracují naše asistentky a předají Veškeré informace přímo hodinovým manželům do Vašeho okresu, kteří se s Vámi spojí a zajistí vše, co bude potřeba. Naše služby nemusíte využít pouze v rámci ČR, ale také na celém území Evropské unie.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Třebíči zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Třebíči spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com