Objednat

Hodinový manžel Třebíč

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Třebíč využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Třebíči vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejenom v Třebíči, ale kompletně na celém Třebíčsku naše profesionální síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL poskytuje všem obyvatelům a obchodním společnostem, které zde mají své sídlo, kvalitní a vstřícné řemeslné služby ze všech oborů. Od montážních prací až po stavební. Zajišťujeme zde již řadu let i pravidelnou správu nemovitostí a přilehlé zahrady, kde se postaráme o dokonale zastřižený trávník, perfektně udržovanou zeleň či krásný zelený plot.

Jaké služby nabízíme

Naše služby poskytují pouze proškolení profesionálové, kteří jsou zárukou kvality a profesionálního přístupu k zákazníkovi. Zajistíme pro Vás vymalování bytu, vyčištění ucpaného odpadu či wc, výměnu dveří, montáž nábytku či pokládku koberce nebo PVC, ale i nové strojní omítky jak v exteriéru, tak interiéru nemovitosti, zateplení fasády minerální vatou či polystyrenem nebo dokonalé výkopové práce.

Vycházíme vám vstříc

Naše dokonalé služby si můžete objednávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu z pohodlí svého domova skrze online objednávkový formulář nebo na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88. Zakázku zpracují naše asistentky a předají Veškeré informace přímo hodinovým manželům do Vašeho okresu, kteří se s Vámi spojí a zajistí vše, co bude potřeba. Naše služby nemusíte využít pouze v rámci ČR, ale také na celém území Evropské unie.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Třebíči zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Třebíči spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Třebíč vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.