Objednat

Hodinový manžel Klatovy

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Klatovy využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Klatovech vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Denně zajištujeme v Klatovech a celém okrese naše služby hodinových manželů pod značkou franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Jedná se o profesionální společnost, která disponuje nejmodernějším technickým vybavením k provádění veškerých úkonů dle Vašich požadavků. Přivrtáme poličku, vyměníme sprchový kout, vyzdíme příčku, zkrátka cokoli, co si budete přát. Naše služby poskytujeme za jednotné ceny dle platného ceníku. Poskytujeme jednorázové i pravidelné služby, soukromým osobám, živnostníkům i velkým společnostem.

Jaké služby nabízíme

Zajišťujeme kvalitní a profesionální služby ze všech možných oborů. Od truhlářských prací při stavbě zahradních domků, altánů a přístřešku, přes elektrikářské a sádrokartonářské práce až po profesionální zednické práce. Dokážeme Vám zajistit stavbu rodinného domu na klíč, spravovat Vaši pronajímanou nemovitost či udržovat Vaši zahradu i interiér domu. Veškeré služby jsou se zárukou kvalitně odvedené práce.

Vycházíme vám vstříc

Všechny naše pobočky franchisové sítě EXTRA MANŽEL jsou pojištěné ve výši 1 000 000 Kč. Všichni hodinoví manželé jsou proškoleni na to, aby vám kvalitně a profesionálně poskytli veškeré služby dle Vašich požadavků. Poskytujeme pro Vás nejen jednorázové služby, ale i pravidelnou údržbu zeleně, hrabání sněhu, čištění bazénu a další opakující se služby. NON-STOP přijímáme zakázky na naší telefonické lince, prostřednictvím e-mailu či přes objednávkový formulář a snažíme se Vám v co nejkratší době vyhovět.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Klatovech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Klatovech spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Klatovy vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.