Objednat

Hodinový manžel Klatovy

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Klatovy využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Klatovech vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Denně zajištujeme v Klatovech a celém okrese naše služby hodinových manželů pod značkou franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Jedná se o profesionální společnost, která disponuje nejmodernějším technickým vybavením k provádění veškerých úkonů dle Vašich požadavků. Přivrtáme poličku, vyměníme sprchový kout, vyzdíme příčku, zkrátka cokoli, co si budete přát. Naše služby poskytujeme za jednotné ceny dle platného ceníku. Poskytujeme jednorázové i pravidelné služby, soukromým osobám, živnostníkům i velkým společnostem.

Jaké služby nabízíme

Zajišťujeme kvalitní a profesionální služby ze všech možných oborů. Od truhlářských prací při stavbě zahradních domků, altánů a přístřešku, přes elektrikářské a sádrokartonářské práce až po profesionální zednické práce. Dokážeme Vám zajistit stavbu rodinného domu na klíč, spravovat Vaši pronajímanou nemovitost či udržovat Vaši zahradu i interiér domu. Veškeré služby jsou se zárukou kvalitně odvedené práce.

Vycházíme vám vstříc

Všechny naše pobočky franchisové sítě EXTRA MANŽEL jsou pojištěné ve výši 1 000 000 Kč. Všichni hodinoví manželé jsou proškoleni na to, aby vám kvalitně a profesionálně poskytli veškeré služby dle Vašich požadavků. Poskytujeme pro Vás nejen jednorázové služby, ale i pravidelnou údržbu zeleně, hrabání sněhu, čištění bazénu a další opakující se služby. NON-STOP přijímáme zakázky na naší telefonické lince, prostřednictvím e-mailu či přes objednávkový formulář a snažíme se Vám v co nejkratší době vyhovět.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Klatovech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Klatovech spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu