Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 21, tento měsíc 47, tento rok 888
Objednat

Hodinový manžel Rokycany

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Rokycany využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Rokycanech vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naši hodinoví manželé pro Vás a Vaše domácnosti dennodenně zajišťují veškeré potřebné služby zajišťující renovaci, údržbu i výstavbu. Nejen v Rokycanech, ale kompletně po celém okrese poskytujeme profesionální služby s nevídanou mírou kvality a to prostřednictvím našich vyškolených hodinových manželů, kteří pro Vás zajistí vymalování bytu, domu i kanceláří, montáž kuchyňské linky, ale i kompletní rekonstrukci bytového jádra včetně demolice a ekologické likvidace odpadu.

Jaké služby nabízíme

Naši odborníci Vám zajistí rychle, levně, ale především kvalitně veškeré služby a řemesla se zárukou kvality na celém Rokycansku. Zajistíme Vám nejen pokládku nového koberce, PVC či jiné podlahové krytiny, ale také Vám pomůžeme s výběrem, krytinu nakoupíme, přivezeme a následně položíme. V případě potřeby upravíme i podklad tak, aby byl výsledek dokonale rovný a trvalý. Mimo jiné nabízíme i elektrikářské, sádrokartonářské, zednické či betonářské práce, vždy za jednotné ceny po celé ČR.

Vycházíme vám vstříc

Naše služby lze objednávat NON-STOP přes online objednávkový formulář, přes e-mail či na naši zelené lince 800 66 88 88, kterou obsluhují naše asistentky 365 dní v roce. Na Vaše objednávky reagují přímo hodinoví manželé v co nejkratším možném čase pro co nejrychlejší uspokojení Vašeho požadavku. Společnost EXTRA MANŽEL zajišťuje v Rokycanech a okolí kvalitní a profesionální služby všech druhů.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Rokycanech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Rokycanech spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantEXTRA MANŽEL s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Strážnická 13, 323 00 Plzeň
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerOndřej Slobodník
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Rokycanova 1069, 337 01 Rokycany
PartnerJiří Bártík
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Špálova 279/5, 323 00 Plzeň 1