Objednat

Hodinový manžel Rokycany

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Rokycany využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Rokycanech vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naši hodinoví manželé pro Vás a Vaše domácnosti dennodenně zajišťují veškeré potřebné služby zajišťující renovaci, údržbu i výstavbu. Nejen v Rokycanech, ale kompletně po celém okrese poskytujeme profesionální služby s nevídanou mírou kvality a to prostřednictvím našich vyškolených hodinových manželů, kteří pro Vás zajistí vymalování bytu, domu i kanceláří, montáž kuchyňské linky, ale i kompletní rekonstrukci bytového jádra včetně demolice a ekologické likvidace odpadu.

Jaké služby nabízíme

Naši odborníci Vám zajistí rychle, levně, ale především kvalitně veškeré služby a řemesla se zárukou kvality na celém Rokycansku. Zajistíme Vám nejen pokládku nového koberce, PVC či jiné podlahové krytiny, ale také Vám pomůžeme s výběrem, krytinu nakoupíme, přivezeme a následně položíme. V případě potřeby upravíme i podklad tak, aby byl výsledek dokonale rovný a trvalý. Mimo jiné nabízíme i elektrikářské, sádrokartonářské, zednické či betonářské práce, vždy za jednotné ceny po celé ČR.

Vycházíme vám vstříc

Naše služby lze objednávat NON-STOP přes online objednávkový formulář, přes e-mail či na naši zelené lince 800 66 88 88, kterou obsluhují naše asistentky 365 dní v roce. Na Vaše objednávky reagují přímo hodinoví manželé v co nejkratším možném čase pro co nejrychlejší uspokojení Vašeho požadavku. Společnost EXTRA MANŽEL zajišťuje v Rokycanech a okolí kvalitní a profesionální služby všech druhů.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Rokycanech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Rokycanech spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Rokycany vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.