Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů: dnes 3, tento týden 3, tento měsíc 111, tento rok 801
Vydělávejte nadprůměrné výdělky se zavedenou značkou EXTRA
Objednat

Hodinový manžel Rokycany

800 66 88 88Potřebujete ve městě Rokycany využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Rokycanech vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? I pro vás v Rokycanech jsme tu 24 hodin denně. Náš servis poskytujeme také o víkendech, či svátcích a to bez jakéhokoliv příplatku za dojezd. Nabídnout vám můžeme pravidelné údržby nemovitostí a zahrad, ale i jednorázové služby. Malujeme, vrtáme, sekáme, ba i montujeme a demontujeme. Provádíme také kompletní rekonstrukci bytů a bytových jader, nebo instalaci reklamních billboardů a plachet. Naši proškolení zaměstnanci s dlouholetou praxí vše dělají s naprostou precizností a pečlivostí, používají pouze profesionální vybavení a veškerou práci provedou se zárukou a bez rizika. Ceny máme vždy jednotné pro celou Českou republiku.
Měli byste v Rokycanech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Přejete si uklidit a hledáte v Rokycanech spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!
Poptáváte řemeslné služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com