Objednat

Hodinový manžel Opava

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Opava využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Opavě vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL operuje nejen na území Opavy, ale celého Opavska již řadu let a poskytuje zde své profesionální služby. Zajistíme Vám ty nejkvalitnější služby z celého okresu v rámci našeho portfolia služeb. Léty prověření pracovníci Vám zajistí precizní práci se zárukou kvality naší sítě. Od montáže nábytku, přivrtání obrazu až po kompletní rekonstrukce domů, bytových jader a kanceláří včetně údržby přilehlé zahrady včetně plotu.

Jaké služby nabízíme

Mezi nejvyužívanější služby našimi klienty na Opavsku patří především malování bytu či domu, instalatérské práce při výměně umyvadla a wc či montáž nábytku. Zajistíme Vám nejen jednorázové služby jako havarijní čištění ucpaných odpadů, vrtání poliček a nové strojní omítky, ale také nabízíme pravidelnou údržbu Vaší nemovitosti, kde se postaráme od malých oprav, výměny vypínačů, sekání trávy či údržbu zahrady až po kompletní rekonstrukci koupelny, wc i celého bytu.

Vycházíme vám vstříc

Všichni naši členové sítě EXTRA MANŽEL jsou velmi zkušení a proškolení pracovníci, kteří Vám zajistí ten nejlepší servis, jaký můžete v Opavě, ale i na celém území České republiky dostat. Všechny služby můžete objednávat z pohodlí domova prostřednictvím online objednávkového formuláře či na bezplatné telefonní lince naší sítě – 800 66 88 88. Všechny služby pro Vás zajišťujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez příplatků za jednotné ceny po celé ČR.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Opavě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Opavě spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu