Objednat

Hodinový manžel Opava

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Opava využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Opavě vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL operuje nejen na území Opavy, ale celého Opavska již řadu let a poskytuje zde své profesionální služby. Zajistíme Vám ty nejkvalitnější služby z celého okresu v rámci našeho portfolia služeb. Léty prověření pracovníci Vám zajistí precizní práci se zárukou kvality naší sítě. Od montáže nábytku, přivrtání obrazu až po kompletní rekonstrukce domů, bytových jader a kanceláří včetně údržby přilehlé zahrady včetně plotu.

Jaké služby nabízíme

Mezi nejvyužívanější služby našimi klienty na Opavsku patří především malování bytu či domu, instalatérské práce při výměně umyvadla a wc či montáž nábytku. Zajistíme Vám nejen jednorázové služby jako havarijní čištění ucpaných odpadů, vrtání poliček a nové strojní omítky, ale také nabízíme pravidelnou údržbu Vaší nemovitosti, kde se postaráme od malých oprav, výměny vypínačů, sekání trávy či údržbu zahrady až po kompletní rekonstrukci koupelny, wc i celého bytu.

Vycházíme vám vstříc

Všichni naši členové sítě EXTRA MANŽEL jsou velmi zkušení a proškolení pracovníci, kteří Vám zajistí ten nejlepší servis, jaký můžete v Opavě, ale i na celém území České republiky dostat. Všechny služby můžete objednávat z pohodlí domova prostřednictvím online objednávkového formuláře či na bezplatné telefonní lince naší sítě – 800 66 88 88. Všechny služby pro Vás zajišťujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez příplatků za jednotné ceny po celé ČR.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Opavě zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Opavě spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Opava vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.