Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Pelhřimov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Pelhřimov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Pelhřimově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Pelhřimově a jeho širokém okolí poskytujeme kvalitní řemeslné služby se záruku kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Poskytujeme ty nejkvalitnější služby z celého okresu napříč všemi obory, od malířský prací, přes zednické, instalatérské, elektrikářské či montážní práce až po truhlářské práce. Nabízíme služby proškolených a velmi vstřícných hodinových manželů 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez příplatků za jednotné ceny platné po celé ČR.

Jaké služby nabízíme

Na celém Pelhřimovsku Vám zajistíme kvalitní a dokonalé vymalování bytu, domu nebo kanceláří. Poradí Vám s výběrem vhodného materiálu, ten nakoupíme, přivezeme, zakázku zrealizujeme a poté si po sobě uklidíme tak, aby jste Vy neměli žádnou práci či starost. Denně zajišťujeme v rámci celého okresu desítky pravidelných úkonů ve Vašich nemovitostech při údržbě interiéru, ale i exteriéru domu, bytu nebo kanceláře či přilehlé zahrady a plotu.

Vycházíme vám vstříc

Naše kvalitní a profesionální služby si můžete objednávat z pohodlí svého domova každý den, 365 dní v roce na našich webových stránkách přes přehledný online objednávkový formulář nebo na bezplatné telefonní lince naší sítě EXTRA SLUŽBY – 800 66 88 88. Prioritou pro nás vždy byl spokojený zákazník, proto děláme vše, abychom vyhovili Vašim požadavkům a přáním. Budeme velice rádi, když se stanete našimi zákazníky a přesvědčíte se tak o kvalitě a profesionalitě služeb, které poskytujeme.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com