Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 21, tento měsíc 47, tento rok 888
Objednat

Hodinový manžel Pelhřimov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Pelhřimov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Pelhřimově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Pelhřimově a jeho širokém okolí poskytujeme kvalitní řemeslné služby se záruku kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Poskytujeme ty nejkvalitnější služby z celého okresu napříč všemi obory, od malířský prací, přes zednické, instalatérské, elektrikářské či montážní práce až po truhlářské práce. Nabízíme služby proškolených a velmi vstřícných hodinových manželů 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez příplatků za jednotné ceny platné po celé ČR.

Jaké služby nabízíme

Na celém Pelhřimovsku Vám zajistíme kvalitní a dokonalé vymalování bytu, domu nebo kanceláří. Poradí Vám s výběrem vhodného materiálu, ten nakoupíme, přivezeme, zakázku zrealizujeme a poté si po sobě uklidíme tak, aby jste Vy neměli žádnou práci či starost. Denně zajišťujeme v rámci celého okresu desítky pravidelných úkonů ve Vašich nemovitostech při údržbě interiéru, ale i exteriéru domu, bytu nebo kanceláře či přilehlé zahrady a plotu.

Vycházíme vám vstříc

Naše kvalitní a profesionální služby si můžete objednávat z pohodlí svého domova každý den, 365 dní v roce na našich webových stránkách přes přehledný online objednávkový formulář nebo na bezplatné telefonní lince naší sítě EXTRA SLUŽBY – 800 66 88 88. Prioritou pro nás vždy byl spokojený zákazník, proto děláme vše, abychom vyhovili Vašim požadavkům a přáním. Budeme velice rádi, když se stanete našimi zákazníky a přesvědčíte se tak o kvalitě a profesionalitě služeb, které poskytujeme.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com