Objednat

Hodinový manžel Pelhřimov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Pelhřimov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Pelhřimově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Pelhřimově a jeho širokém okolí poskytujeme kvalitní řemeslné služby se záruku kvality franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Poskytujeme ty nejkvalitnější služby z celého okresu napříč všemi obory, od malířský prací, přes zednické, instalatérské, elektrikářské či montážní práce až po truhlářské práce. Nabízíme služby proškolených a velmi vstřícných hodinových manželů 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez příplatků za jednotné ceny platné po celé ČR.

Jaké služby nabízíme

Na celém Pelhřimovsku Vám zajistíme kvalitní a dokonalé vymalování bytu, domu nebo kanceláří. Poradí Vám s výběrem vhodného materiálu, ten nakoupíme, přivezeme, zakázku zrealizujeme a poté si po sobě uklidíme tak, aby jste Vy neměli žádnou práci či starost. Denně zajišťujeme v rámci celého okresu desítky pravidelných úkonů ve Vašich nemovitostech při údržbě interiéru, ale i exteriéru domu, bytu nebo kanceláře či přilehlé zahrady a plotu.

Vycházíme vám vstříc

Naše kvalitní a profesionální služby si můžete objednávat z pohodlí svého domova každý den, 365 dní v roce na našich webových stránkách přes přehledný online objednávkový formulář nebo na bezplatné telefonní lince naší sítě EXTRA SLUŽBY800 66 88 88. Prioritou pro nás vždy byl spokojený zákazník, proto děláme vše, abychom vyhovili Vašim požadavkům a přáním. Budeme velice rádi, když se stanete našimi zákazníky a přesvědčíte se tak o kvalitě a profesionalitě služeb, které poskytujeme.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Pelhřimově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Pelhřimově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Pelhřimov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.