Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 7, tento týden 7, tento měsíc 77, tento rok 918
Objednat

Hodinový manžel Vsetín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Vsetín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Vsetíně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Kvalitní a dokonalý servis Nabízíme po celém Vsetíně a širokém okolí pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL, která je zárukou kvality řemeslných služeb. Nabízíme jednorázové i pravidelné služby nejen velkým mezinárodním společnostem, ale především živnostníkům, malým a středním podnikatelům a soukromým osobám v jejich vlastních, pronajatých nebo investičních nemovitostech, kde se postaráme o interiér i exteriér včetně přilehlé zahrady a komunikace.

Jaké služby nabízíme

Naši proškolení profesionálové Vám zajistí dokonalé vymalování bytu, domu či kanceláří. Pomůžou Vám s výběrem vhodného materiálu, ten nakoupí, dovezou na místo, vymalují a uklidí po sobě tak, že ani nepoznáte, že u Vás někdo byl, jen s tím rozdílem, že máte dokonale vymalováno. Poskytujeme i montáž nábytku, zapojení elektrospotřebičů, výměnu umyvadla, wc nebo sprchového koutu, ale i kompletní rekonstrukce či výstavby nemovitostí.

Vycházíme vám vstříc

Naše služby si můžete objednat kdykoli z pohodlí Vašeho domova, prostřednictvím bezplatné centrální linky – 800 66 88 88, nebo zde na webových stránkách, kde se nachází přehledný objednávkový formulář. Pro všechny naše pracovníky je Vaše spokojenost na prvním místě a proto udělají vše, co je v jejich silách. Budeme velice rádi, když i vy se stanete naším novým zákazníkem a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich řemeslných služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com