Objednat

Hodinový manžel Vsetín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Vsetín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Vsetíně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Kvalitní a dokonalý servis Nabízíme po celém Vsetíně a širokém okolí pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL, která je zárukou kvality řemeslných služeb. Nabízíme jednorázové i pravidelné služby nejen velkým mezinárodním společnostem, ale především živnostníkům, malým a středním podnikatelům a soukromým osobám v jejich vlastních, pronajatých nebo investičních nemovitostech, kde se postaráme o interiér i exteriér včetně přilehlé zahrady a komunikace.

Jaké služby nabízíme

Naši proškolení profesionálové Vám zajistí dokonalé vymalování bytu, domu či kanceláří. Pomůžou Vám s výběrem vhodného materiálu, ten nakoupí, dovezou na místo, vymalují a uklidí po sobě tak, že ani nepoznáte, že u Vás někdo byl, jen s tím rozdílem, že máte dokonale vymalováno. Poskytujeme i montáž nábytku, zapojení elektrospotřebičů, výměnu umyvadla, wc nebo sprchového koutu, ale i kompletní rekonstrukce či výstavby nemovitostí.

Vycházíme vám vstříc

Naše služby si můžete objednat kdykoli z pohodlí Vašeho domova, prostřednictvím bezplatné centrální linky – 800 66 88 88, nebo zde na webových stránkách, kde se nachází přehledný objednávkový formulář. Pro všechny naše pracovníky je Vaše spokojenost na prvním místě a proto udělají vše, co je v jejich silách. Budeme velice rádi, když i vy se stanete naším novým zákazníkem a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich řemeslných služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste ve Vsetíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte ve Vsetíně spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Vsetín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.