Objednat

Hodinový manžel Vsetín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Vsetín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře ve Vsetíně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Kvalitní a dokonalý servis Nabízíme po celém Vsetíně a širokém okolí pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL, která je zárukou kvality řemeslných služeb. Nabízíme jednorázové i pravidelné služby nejen velkým mezinárodním společnostem, ale především živnostníkům, malým a středním podnikatelům a soukromým osobám v jejich vlastních, pronajatých nebo investičních nemovitostech, kde se postaráme o interiér i exteriér včetně přilehlé zahrady a komunikace.

Jaké služby nabízíme

Naši proškolení profesionálové Vám zajistí dokonalé vymalování bytu, domu či kanceláří. Pomůžou Vám s výběrem vhodného materiálu, ten nakoupí, dovezou na místo, vymalují a uklidí po sobě tak, že ani nepoznáte, že u Vás někdo byl, jen s tím rozdílem, že máte dokonale vymalováno. Poskytujeme i montáž nábytku, zapojení elektrospotřebičů, výměnu umyvadla, wc nebo sprchového koutu, ale i kompletní rekonstrukce či výstavby nemovitostí.

Vycházíme vám vstříc

Naše služby si můžete objednat kdykoli z pohodlí Vašeho domova, prostřednictvím bezplatné centrální linky – 800 66 88 88, nebo zde na webových stránkách, kde se nachází přehledný objednávkový formulář. Pro všechny naše pracovníky je Vaše spokojenost na prvním místě a proto udělají vše, co je v jejich silách. Budeme velice rádi, když i vy se stanete naším novým zákazníkem a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich řemeslných služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste ve Vsetíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte ve Vsetíně spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu