Objednat

Hodinový manžel Kolín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Kolín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Kolíně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Sháníte kvalitního zedníka, instalatéra, elektrikáře nebo jiného řemeslníka a bojíte se dlouhých čekacích lhůt, pochybné odbornosti či zrušení termínu na poslední chvíli? S naší franchisovou sítí hodinových manželů EXTRA MANŽEL se tohoto bát nemusíte, protože všechny námi poskytované služby nejen v Kolíně, ale po celém Kolínsku nabízíme se zárukou kvality a provádí je pouze proškolení pracovníci, pro které je Vaše spokojenost na prvním místě a udělají vše tak, aby uspokojili všechny požadavky a přání přesně podle Vašich představ.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme ty nejkvalitnější zednické, elektrikářské, sádrokartonářské, truhlářské, instalatérské a jiné práce. Od montáže nábytku, sekání trávy, čištění bazénu nebo natírání plotu až po výkopové práce, obkládání, rekonstrukce nebo celé výstavby nemovitostí Vám zařídíme s nebývale vysokou mírou kvality a profesionality, kterou žádná naše konkurence není schopna nabídnout. Postaráme se o jednorázové, ale i pravidelné služby při údržbě a správě Vaší, pronajaté či investiční nemovitosti.

Vycházíme vám vstříc

Malujeme, montujeme, zdíme či vyrábíme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pro všechny naše soukromé zákazníky, ale i pro živnostníky, malé a střední podnikatele či dokonce velké mezinárodní společnosti. Objednávky po našich službách si může objednat zkrátka kdokoli z pohodlí svého domova skrze přehledný objednávkový formuláře nebo na bezplatné centrální lince 800 66 88 88 365 dní v roce.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Kolíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Kolíně spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu