Objednat

Hodinový manžel Kolín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Kolín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Kolíně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Sháníte kvalitního zedníka, instalatéra, elektrikáře nebo jiného řemeslníka a bojíte se dlouhých čekacích lhůt, pochybné odbornosti či zrušení termínu na poslední chvíli? S naší franchisovou sítí hodinových manželů EXTRA MANŽEL se tohoto bát nemusíte, protože všechny námi poskytované služby nejen v Kolíně, ale po celém Kolínsku nabízíme se zárukou kvality a provádí je pouze proškolení pracovníci, pro které je Vaše spokojenost na prvním místě a udělají vše tak, aby uspokojili všechny požadavky a přání přesně podle Vašich představ.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme ty nejkvalitnější zednické, elektrikářské, sádrokartonářské, truhlářské, instalatérské a jiné práce. Od montáže nábytku, sekání trávy, čištění bazénu nebo natírání plotu až po výkopové práce, obkládání, rekonstrukce nebo celé výstavby nemovitostí Vám zařídíme s nebývale vysokou mírou kvality a profesionality, kterou žádná naše konkurence není schopna nabídnout. Postaráme se o jednorázové, ale i pravidelné služby při údržbě a správě Vaší, pronajaté či investiční nemovitosti.

Vycházíme vám vstříc

Malujeme, montujeme, zdíme či vyrábíme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pro všechny naše soukromé zákazníky, ale i pro živnostníky, malé a střední podnikatele či dokonce velké mezinárodní společnosti. Objednávky po našich službách si může objednat zkrátka kdokoli z pohodlí svého domova skrze přehledný objednávkový formuláře nebo na bezplatné centrální lince 800 66 88 88 365 dní v roce.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Kolíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Kolíně spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Kolín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.