Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 3, tento měsíc 50, tento rok 891
Objednat

Hodinový manžel Kolín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Kolín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Kolíně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Sháníte kvalitního zedníka, instalatéra, elektrikáře nebo jiného řemeslníka a bojíte se dlouhých čekacích lhůt, pochybné odbornosti či zrušení termínu na poslední chvíli? S naší franchisovou sítí hodinových manželů EXTRA MANŽEL se tohoto bát nemusíte, protože všechny námi poskytované služby nejen v Kolíně, ale po celém Kolínsku nabízíme se zárukou kvality a provádí je pouze proškolení pracovníci, pro které je Vaše spokojenost na prvním místě a udělají vše tak, aby uspokojili všechny požadavky a přání přesně podle Vašich představ.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme ty nejkvalitnější zednické, elektrikářské, sádrokartonářské, truhlářské, instalatérské a jiné práce. Od montáže nábytku, sekání trávy, čištění bazénu nebo natírání plotu až po výkopové práce, obkládání, rekonstrukce nebo celé výstavby nemovitostí Vám zařídíme s nebývale vysokou mírou kvality a profesionality, kterou žádná naše konkurence není schopna nabídnout. Postaráme se o jednorázové, ale i pravidelné služby při údržbě a správě Vaší, pronajaté či investiční nemovitosti.

Vycházíme vám vstříc

Malujeme, montujeme, zdíme či vyrábíme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pro všechny naše soukromé zákazníky, ale i pro živnostníky, malé a střední podnikatele či dokonce velké mezinárodní společnosti. Objednávky po našich službách si může objednat zkrátka kdokoli z pohodlí svého domova skrze přehledný objednávkový formuláře nebo na bezplatné centrální lince 800 66 88 88 365 dní v roce.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Kolíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com