Objednat

Hodinový manžel Hradec Králové

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Hradec Králové využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Hradci Králové vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Prostřednictvím celorepublikové franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám zajistíme a poskytneme nejen v Hradci Králové, ale kompletně po celém okrese naše profesionální služby hodinových manželů. Již řadu let zde poskytujeme jednorázové, ale i pravidelné služby nejen pro soukromé osoby, pro malé a střední podnikatele, ale také pro velké mezinárodní společnosti. Zajistíme Vám od přivrtání poličky a zapojení pračky až po kompletní rekonstrukci bytového jádra či výstavbu rodinného domu a komerčních prostor.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé se 365 dní v roce starají o Vaše nemovitosti a zajišťují jejich údržbu. Staráme se o interiér i exteriér domu a postaráme se i o přilehlou zahradu, kde zajistíme dokonalý trávník, údržbu zeleně i plotu. Denně se takto staráme o desítky nemovitostí se zárukou kvality. Dále poskytujeme profesionální zednické, instalatérské, sádrokartonářské či truhlářské práce. Zajistíme Vám výrobu i montáž pergoly či dřevěného přístřešku na auto, montáž nábytku i montáž plastových oken a parapetů.

Vycházíme vám vstříc

Naši proškolení pracovníci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu přijímají Vaše zakázky skrze e-mail, po bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 naší franchisové sítě EXTRA MANŽEL, ale i prostřednictvím přehledného online objednávkového formuláře. Naše služby poskytujeme nejen na Královehradecku, ale po celé České Republice se stejně vysokým standardem poskytovaných služeb za jednotné ceny. Staňte se i Vy našimi zákazníky a sami se tak přesvědčte o profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Hradci Králové zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Hradci Králové spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerCHARKIN group s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Zbraslavská 12/11, 159 00 Praha-Velká Chuchle
PartnerPetr Matoušek
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: U Konopáče 484, 517 50 Častolovice