Objednat

Hodinový manžel Hradec Králové

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Hradec Králové využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Hradci Králové vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Prostřednictvím celorepublikové franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám zajistíme a poskytneme nejen v Hradci Králové, ale kompletně po celém okrese naše profesionální služby hodinových manželů. Již řadu let zde poskytujeme jednorázové, ale i pravidelné služby nejen pro soukromé osoby, pro malé a střední podnikatele, ale také pro velké mezinárodní společnosti. Zajistíme Vám od přivrtání poličky a zapojení pračky až po kompletní rekonstrukci bytového jádra či výstavbu rodinného domu a komerčních prostor.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé se 365 dní v roce starají o Vaše nemovitosti a zajišťují jejich údržbu. Staráme se o interiér i exteriér domu a postaráme se i o přilehlou zahradu, kde zajistíme dokonalý trávník, údržbu zeleně i plotu. Denně se takto staráme o desítky nemovitostí se zárukou kvality. Dále poskytujeme profesionální zednické, instalatérské, sádrokartonářské či truhlářské práce. Zajistíme Vám výrobu i montáž pergoly či dřevěného přístřešku na auto, montáž nábytku i montáž plastových oken a parapetů.

Vycházíme vám vstříc

Naši proškolení pracovníci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu přijímají Vaše zakázky skrze e-mail, po bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 naší franchisové sítě EXTRA MANŽEL, ale i prostřednictvím přehledného online objednávkového formuláře. Naše služby poskytujeme nejen na Královehradecku, ale po celé České Republice se stejně vysokým standardem poskytovaných služeb za jednotné ceny. Staňte se i Vy našimi zákazníky a sami se tak přesvědčte o profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Hradci Králové zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Hradci Králové spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Hradec Králové vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.