Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 3, tento měsíc 50, tento rok 891
Objednat

Hodinový manžel Hradec Králové

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Hradec Králové využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Hradci Králové vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Prostřednictvím celorepublikové franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám zajistíme a poskytneme nejen v Hradci Králové, ale kompletně po celém okrese naše profesionální služby hodinových manželů. Již řadu let zde poskytujeme jednorázové, ale i pravidelné služby nejen pro soukromé osoby, pro malé a střední podnikatele, ale také pro velké mezinárodní společnosti. Zajistíme Vám od přivrtání poličky a zapojení pračky až po kompletní rekonstrukci bytového jádra či výstavbu rodinného domu a komerčních prostor.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé se 365 dní v roce starají o Vaše nemovitosti a zajišťují jejich údržbu. Staráme se o interiér i exteriér domu a postaráme se i o přilehlou zahradu, kde zajistíme dokonalý trávník, údržbu zeleně i plotu. Denně se takto staráme o desítky nemovitostí se zárukou kvality. Dále poskytujeme profesionální zednické, instalatérské, sádrokartonářské či truhlářské práce. Zajistíme Vám výrobu i montáž pergoly či dřevěného přístřešku na auto, montáž nábytku i montáž plastových oken a parapetů.

Vycházíme vám vstříc

Naši proškolení pracovníci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu přijímají Vaše zakázky skrze e-mail, po bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 naší franchisové sítě EXTRA MANŽEL, ale i prostřednictvím přehledného online objednávkového formuláře. Naše služby poskytujeme nejen na Královehradecku, ale po celé České Republice se stejně vysokým standardem poskytovaných služeb za jednotné ceny. Staňte se i Vy našimi zákazníky a sami se tak přesvědčte o profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Hradci Králové zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com