Objednat

Hodinový manžel Jindřichův Hradec

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Jindřichův Hradec využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Jindřichově Hradci vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše profesionální služby hodinových manželů pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL pro Vás zajišťujeme v Jindřichově Hradci a celém jeho širokém okolí. Nabízíme zde naše kvalitní služby všeho druhu se záruku kvality a s jednotnou cenou bez dalších příplatků. Neúčtujeme si žádné víkendy, ani svátky, proto jsou naše ceny přehledné a každý ví, kolik zaplatí. Nabízíme perfektní servis a dokonalý výsledek naší práce, který mohou potvrdit desítky spokojených zákazníků, kteří naše služby v Jindřichově Hradci využili.

Jaké služby nabízíme

Soukromým osobám, malým a středním podnikatelům i mezinárodním společnostem poskytujeme naše služby s profesionální přístupem a vstřícným jednáním. Zajišťujeme nejen jednorázové služby, jako je malování bytu, domu a kanceláří, nové elektrické či vodovodní vedení nebo zapojení elektrospotřebičů, ale poskytujeme i pravidelný servis a údržbu nemovitostí i movitých věcí. Od údržby zahradního nábytku, pravidelného sekání trávy až po správu celé pronajímané nemovitosti.

Vycházíme vám vstříc

Denně, 365 dní v roce můžete naše služby objednávat online prostřednictvím online formuláře, pomocí e-mailu či prostřednictvím bezplatné linky 800 66 88 88 NON-STOP včetně víkendů a svátků. Naši proškolení pracovníci Vás v co nejkratším čase zkontaktují a domluví s Vámi veškeré podrobnosti a Vaše přání. V případě, že si vyberete ze širokého portfolia našich služeb, sami se přesvědčíte o profesionalitě a kvalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Jindřichově Hradci zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Jindřichově Hradci spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Jindřichův Hradec vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.