Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 10, tento týden 10, tento měsíc 59, tento rok 2 138
Objednat

Hodinový manžel Jindřichův Hradec

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Jindřichův Hradec využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Jindřichově Hradci vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše profesionální služby hodinových manželů pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL pro Vás zajišťujeme v Jindřichově Hradci a celém jeho širokém okolí. Nabízíme zde naše kvalitní služby všeho druhu se záruku kvality a s jednotnou cenou bez dalších příplatků. Neúčtujeme si žádné víkendy, ani svátky, proto jsou naše ceny přehledné a každý ví, kolik zaplatí. Nabízíme perfektní servis a dokonalý výsledek naší práce, který mohou potvrdit desítky spokojených zákazníků, kteří naše služby v Jindřichově Hradci využili.

Jaké služby nabízíme

Soukromým osobám, malým a středním podnikatelům i mezinárodním společnostem poskytujeme naše služby s profesionální přístupem a vstřícným jednáním. Zajišťujeme nejen jednorázové služby, jako je malování bytu, domu a kanceláří, nové elektrické či vodovodní vedení nebo zapojení elektrospotřebičů, ale poskytujeme i pravidelný servis a údržbu nemovitostí i movitých věcí. Od údržby zahradního nábytku, pravidelného sekání trávy až po správu celé pronajímané nemovitosti.

Vycházíme vám vstříc

Denně, 365 dní v roce můžete naše služby objednávat online prostřednictvím online formuláře, pomocí e-mailu či prostřednictvím bezplatné linky 800 66 88 88 NON-STOP včetně víkendů a svátků. Naši proškolení pracovníci Vás v co nejkratším čase zkontaktují a domluví s Vámi veškeré podrobnosti a Vaše přání. V případě, že si vyberete ze širokého portfolia našich služeb, sami se přesvědčíte o profesionalitě a kvalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Jindřichově Hradci zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Jindřichově Hradci spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com