Objednat

Hodinový manžel Plzeň-sever

hodinový manžel

Potřebujete v okrese Plzeň-sever využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Plzni-severu vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Pro celý okres Plzeň-sever dnes a denně zajišťujeme profesionální služby hodinových manželů a to jak jednorázové, tak i pravidelné údržby interiérů a exteriéru Vašich domů, bytů, chat a chalup. Naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL Vám zajistí profesionální přístup a nadstandartně poskytnuté služby. On malých oprav, montáží a zapojení až po kompletní výstavby, rekonstrukce, ale i demolice se 100% servisem a zajištěním všech potřebných úkonů.

Jaké služby nabízíme

Naše profesionální služby poskytujeme nejen lidem v jejich domácnostech a rekreačních objektech, ale také obchodním společnostem v jejich kancelářích a komerčních objektech. Zajistíme pro Vás malování domu, bytu, chaty či chalupy, ale i kanceláří či prodejny. Poskytneme Vám pravidelnou údržbu zahrady, či zeleného plotu. Mimo jiné Vám zajistíme NON-STOP havarijní služby při čištění odpadu nebo havárii vodovodního potrubí.

Vycházíme vám vstříc

Každý den, včetně víkendů a svátků si můžete objednat naše služby pomocí objednávkového online formuláře, pomocí telefonické linky 800 66 88 88 nebo přes e-mail. Naše franchisová síť EXTRA MANŽEL je zde pro Vás, aby Vám mohla poskytnout rychle kvalitní služby se zárukou odvedené práce v celém okrese Plzeň-sever. Budeme rádi, když i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky a sami se přesvědčíte o tom, že ne všichni řemeslníci jsou stejně nespolehliví.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Plzni-severu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Plzni-severu spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Plzeň-sever vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.