Objednat

Hodinový manžel Plzeň-sever

hodinový manžel

Potřebujete v okrese Plzeň-sever využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Plzni-severu vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Pro celý okres Plzeň-sever dnes a denně zajišťujeme profesionální služby hodinových manželů a to jak jednorázové, tak i pravidelné údržby interiérů a exteriéru Vašich domů, bytů, chat a chalup. Naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL Vám zajistí profesionální přístup a nadstandartně poskytnuté služby. On malých oprav, montáží a zapojení až po kompletní výstavby, rekonstrukce, ale i demolice se 100% servisem a zajištěním všech potřebných úkonů.

Jaké služby nabízíme

Naše profesionální služby poskytujeme nejen lidem v jejich domácnostech a rekreačních objektech, ale také obchodním společnostem v jejich kancelářích a komerčních objektech. Zajistíme pro Vás malování domu, bytu, chaty či chalupy, ale i kanceláří či prodejny. Poskytneme Vám pravidelnou údržbu zahrady, či zeleného plotu. Mimo jiné Vám zajistíme NON-STOP havarijní služby při čištění odpadu nebo havárii vodovodního potrubí.

Vycházíme vám vstříc

Každý den, včetně víkendů a svátků si můžete objednat naše služby pomocí objednávkového online formuláře, pomocí telefonické linky 800 66 88 88 nebo přes e-mail. Naše franchisová síť EXTRA MANŽEL je zde pro Vás, aby Vám mohla poskytnout rychle kvalitní služby se zárukou odvedené práce v celém okrese Plzeň-sever. Budeme rádi, když i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky a sami se přesvědčíte o tom, že ne všichni řemeslníci jsou stejně nespolehliví.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Plzni-severu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Plzni-severu spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerRadovan Jirka
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Česká Bříza 189, 330 11 Česká Bříza