Objednat

Hodinový manžel Praha 8

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 8 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 8 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Na Praze 8 vám velmi rádi poskytneme naše profesionální služby franchisové sítě EXTRA MANŽEL se zárukou kvality a za jednotné ceny platné po celé ČR. Hodinoví manželé naší sítě velmi ochotně pro Vás zajistí od výměny umyvadla, přivrtání poličky či montáže nábytku až po kompletní rekonstrukci bytového jádra, rekonstrukci rodinného domu a kanceláře i kompletní výstavbu nemovitosti. Veškeré služby zajišťujeme NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků, za které se neúčtují žádné příplatky.

Jaké služby nabízíme

Dennodenně pro Vás zajištují naši školení profesionálové , z řad hodinových manželů, malování domů, garáží, bytů i kanceláří. Kde Vám pomohou s výběrem kvalitního nátěru s důrazem na vhodnost dle Vašich požadavků, veškerý materiál nakoupí a následně do detailů realizují. Po skončení všech prací si po sobě vše uklidí a uvedou do původního stavu. Mimo jiné pro Vás dokážeme zajistit veškeré zednické, truhlářské, obkladačské, sádrokartonářské a jiné řemeslné služby.

Vycházíme vám vstříc

Asistenty přijímající Vaše dotazy a zakázky na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 pracují a předávají informace hodinovým manželům NON-STOP bez přestávky pro co nejrychlejší uspokojení Vašich požadavků. Naše služby lze objednat mimo telefonicky, také prostřednictvím e-mailu či online objednávkového formuláře umístěného na webových stránkách sítě EXTRA MANŽEL. Budeme rádi, pokud se i Vy stanete našimi spokojenými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o tom, jak kvalitní služby poskytujeme.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Praze 8 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Praze 8 spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Praha 8 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerStěhování Ježko s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Zbraslavská 12/11, 159 00 Praha-Velká Chuchle
PartnerLadislav Rut
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Bělohorská 1690/128, 169 00 Praha 6
PartnerLadislav Vrabec
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Na okraji 1244/1, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
PartnerStepan Fedoryk
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Rumunská 1488/16, 250 88 Čelákovice