Objednat

Hodinový manžel Jičín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Jičín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Jičíně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? O kvalitní a profesionální řemeslné služby se nejen v Jičíně, ale na celém Jičínsku starají naši proškolení hodinoví manželé. Zajistí pro Vás vše od banálních oprav a montáží až po kompletní rekonstrukce a výstavby. Několik let zde poskytujeme služby nejen velkým společnostem, ale i malým a středním podnikatelům, živnostníkům a soukromým osobám. Žádné Vaše přání pro nás není nesplnitelné a vždy se snažíme najít společnou řeč a především řešení Vašeho problému.

Jaké služby nabízíme

Na Jičínsku Vám nabízíme veškeré zednické práce. Od zdění příček, betonování až po zateplení fasády či dělání strojních omítek s dokonale rovným povrchem. Zajistíme pro Vás i drobné opravy v domácnosti, přidělání poliček, připojení pračky a jiných elektrospotřebičů, ale i kompletní rekonstrukci bytového jádra. Zkrátka vše, co si bude přát. Den co den pro Vás v Hradci Králové zajišťujeme údržbu a správu nemovitostí a to jak soukromých, tak komerčních včetně přilehlé zahrady, kde se postaráme o dokonalý trávník, udržovaný plot i perfektně udržovanou zeleň.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 365 dní v roce pro Vás poskytujeme profesionální služby s nadstandartním servisem. Naši do růžova oblečení manželé Vám pod záštitou sítě EXTRA MANŽEL zajistí kvalitní služby se zárukou. Naše služby lze objednávat z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím online objednávkového formuláře, přes bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88 či pomocí e-mailu. Naši pracovníci jsou školení tak, aby Vaši zakázku co nejrychleji zpracovali a co nejdříve předali přímo hodinovému manželi, který se o Vás postará.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Jičíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Jičíně spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Jičín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.