Objednat

Hodinový manžel Jičín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Jičín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Jičíně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? O kvalitní a profesionální řemeslné služby se nejen v Jičíně, ale na celém Jičínsku starají naši proškolení hodinoví manželé. Zajistí pro Vás vše od banálních oprav a montáží až po kompletní rekonstrukce a výstavby. Několik let zde poskytujeme služby nejen velkým společnostem, ale i malým a středním podnikatelům, živnostníkům a soukromým osobám. Žádné Vaše přání pro nás není nesplnitelné a vždy se snažíme najít společnou řeč a především řešení Vašeho problému.

Jaké služby nabízíme

Na Jičínsku Vám nabízíme veškeré zednické práce. Od zdění příček, betonování až po zateplení fasády či dělání strojních omítek s dokonale rovným povrchem. Zajistíme pro Vás i drobné opravy v domácnosti, přidělání poliček, připojení pračky a jiných elektrospotřebičů, ale i kompletní rekonstrukci bytového jádra. Zkrátka vše, co si bude přát. Den co den pro Vás v Hradci Králové zajišťujeme údržbu a správu nemovitostí a to jak soukromých, tak komerčních včetně přilehlé zahrady, kde se postaráme o dokonalý trávník, udržovaný plot i perfektně udržovanou zeleň.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 365 dní v roce pro Vás poskytujeme profesionální služby s nadstandartním servisem. Naši do růžova oblečení manželé Vám pod záštitou sítě EXTRA MANŽEL zajistí kvalitní služby se zárukou. Naše služby lze objednávat z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím online objednávkového formuláře, přes bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88 či pomocí e-mailu. Naši pracovníci jsou školení tak, aby Vaši zakázku co nejrychleji zpracovali a co nejdříve předali přímo hodinovému manželi, který se o Vás postará.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Jičíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Jičíně spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerDaniel Urban
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Libuň 82, 507 15 Libuň