Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 3, tento měsíc 50, tento rok 891
Objednat

Hodinový manžel Jičín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Jičín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Jičíně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? O kvalitní a profesionální řemeslné služby se nejen v Jičíně, ale na celém Jičínsku starají naši proškolení hodinoví manželé. Zajistí pro Vás vše od banálních oprav a montáží až po kompletní rekonstrukce a výstavby. Několik let zde poskytujeme služby nejen velkým společnostem, ale i malým a středním podnikatelům, živnostníkům a soukromým osobám. Žádné Vaše přání pro nás není nesplnitelné a vždy se snažíme najít společnou řeč a především řešení Vašeho problému.

Jaké služby nabízíme

Na Jičínsku Vám nabízíme veškeré zednické práce. Od zdění příček, betonování až po zateplení fasády či dělání strojních omítek s dokonale rovným povrchem. Zajistíme pro Vás i drobné opravy v domácnosti, přidělání poliček, připojení pračky a jiných elektrospotřebičů, ale i kompletní rekonstrukci bytového jádra. Zkrátka vše, co si bude přát. Den co den pro Vás v Hradci Králové zajišťujeme údržbu a správu nemovitostí a to jak soukromých, tak komerčních včetně přilehlé zahrady, kde se postaráme o dokonalý trávník, udržovaný plot i perfektně udržovanou zeleň.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 365 dní v roce pro Vás poskytujeme profesionální služby s nadstandartním servisem. Naši do růžova oblečení manželé Vám pod záštitou sítě EXTRA MANŽEL zajistí kvalitní služby se zárukou. Naše služby lze objednávat z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím online objednávkového formuláře, přes bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88 či pomocí e-mailu. Naši pracovníci jsou školení tak, aby Vaši zakázku co nejrychleji zpracovali a co nejdříve předali přímo hodinovému manželi, který se o Vás postará.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com