Objednat

Hodinový manžel Plzeň-jih

hodinový manžel

Potřebujete v okrese Plzeň-jih využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Plzni-jihu vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Na Plzni-Jihu a širokém okolí Vám pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA MANŽEL poskytujeme profesionální a kvalitní služby hodinových manželů. Naše síť je plná profesionálů ve svém oboru, kteří pro Vás zajistí veškeré služby od vymalování bytu či domu, sekání trávy až po havarijní vyčištění odpadu. NON-STOP každý den, 365 dní v roce pro Vás zajišťujeme, nakupujeme, montujeme, stavíme i bouráme. Naše služby nabízíme jak obchodním společnostem, tak i soukromým osobám s jednotnou cenou.

Jaké služby nabízíme

V celém okrese Plzeň-jih naši hodinoví manželé denně poskytují své služby při výměně baterií, vrtání poliček, výměně dveří, úklidu zahrady či malování místností. Poskytujeme ale i specializované služby, jako jsou instalatérské, elektroinstalační, sádrokartonářské a fasádní práce. Zajistíme Vám zateplení a nátěr fasády, stavbu lešení, montáž dřevostavby, ale i kompletní vyzdění domu nebo chaty.

Vycházíme vám vstříc

Veškeré služby hodinových manželů naší společnosti EXTRA MANŽEL jsou poskytovány spolehlivými a zkušenými pracovníky oblečenými do růžové barvy. Veškeré naše služby jsou Vám poskytovány nepřetržitě, včetně sobot, nedělí i svátků bez příplatků za jednotné ceny po celé ČR. Každý z našich hodinových manželů je vybaven kompletním, profesionálním nářadím potřebným ke své činnosti. Budeme velmi potěšeni, pokud si i vy zvolíte naši společnost na libovolný služby a stanete se naším dalším spokojeným klientem.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Plzni-jihu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Plzni-jihu spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Plzeň-jih vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.