Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Most

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Most využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Mostě vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Mostě, ale kompletně v celém okrese nabízíme naše profesionální služby hodinových manželů se zárukou kvality sítě EXTRA MANŽEL. Poskytujeme jednorázové i pravidelné služby nejen mezinárodním korporátům, ale především živnostníkům, malým a středním podnikatelům či soukromým osobám. Již řadu let zde pomáháme pravidelně udržovat stav bytů, domů, kanceláří i obchodů, kde se postaráme o opravu zdí, vyčištění ucpaného wc, vymalování, ale postaráme se i o přilehlou komunikaci a zahradu.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme ty nejkvalitnější zednické práce v celém okrese. Zajistíme pro Vás kompletní rekonstrukci, ale i výstavbu rodinného domu. Od výkopových prací při výkopu základových pasů, vybetonování, založení stavby, vylití základové desky či vyzdění až po montáž sádrokartonových konstrukcí, nové strojní omítky a výmalbu přesně podle Vašich představ. Zajistíme Vám kvalitní a rychlé zateplení fasády minerální vatou nebo polystyrenem včetně nové omítky a finálního nátěru.

Vycházíme vám vstříc

Naši hodinoví manželé pracují ve dne v noci 365 dní v roce tak, aby uspokojili Vaše požadavky a přání v co nejkratším možném čase. Poskytujeme Vám již řadu let ty nejkvalitnější služby napříč obory tak, aby jste byli spokojeni, jelikož to je prioritou všech našich pracovníků. Naše služby můžete objednávat každý den na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 nebo díky přehlednému online objednávkovému formuláři.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerRekudoles s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Zdeňka Štěpánka 427/36, 434 01 Most