Objednat

Hodinový manžel Šumperk

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Šumperk využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Šumperku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Šumperku a jeho krásném okolí poskytují naši hodinoví manželé nejkvalitnější řemeslné služby v okrese. Pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA MANŽEL poskytujeme zednické, truhlářské, elektrikářské, sádrokartonářské či instalatérské služby se zárukou kvality. Veškeré služby poskytují pouze proškolení profesionálové, pro které je Vaše spokojenost na prvním místě a proto vždy udělají vše pro to, aby vyhovili Vašim přáním a požadavkům.

Jaké služby nabízíme

Den co den poskytujeme jednorázové služby jako je vymalování bytu, domu, kanceláři či chaty a chalupy, výměnu umyvadla, montáž kuchyně nebo nábytku či štípání dřeva. Již řadu let ale poskytujeme i pravidelné služby všem soukromým i korporátním klientům při údržbě jejich nemovitostí. Postaráme se o drobné opravy, čištění ucpaného wc, ale kompletně se postaráme i o údržbu zahrady, sekání trávy, čištění bazénu či natření dřevěného plotu.

Vycházíme vám vstříc

365 dní v roce si můžete objednat jakoukoli službu z našeho portfolia na naší bezplatné lince 800 66 88 88 či prostřednictvím přehledného objednávkového formuláře. Naše vstřícné a ochotné asistentky předají veškeré informace v co nejkratším možném čase přímo hodinovým manželům, kteří se s Vámi následně spojí a zajistí kvalitní služby. Všechny služby jsou poskytovány za jednotné ceny platné dle veřejného ceníku na našich webových stránkách a jsou platné po celé ČR.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Šumperku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Šumperku spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Šumperk vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.