Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Šumperk

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Šumperk využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Šumperku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Šumperku a jeho krásném okolí poskytují naši hodinoví manželé nejkvalitnější řemeslné služby v okrese. Pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA MANŽEL poskytujeme zednické, truhlářské, elektrikářské, sádrokartonářské či instalatérské služby se zárukou kvality. Veškeré služby poskytují pouze proškolení profesionálové, pro které je Vaše spokojenost na prvním místě a proto vždy udělají vše pro to, aby vyhovili Vašim přáním a požadavkům.

Jaké služby nabízíme

Den co den poskytujeme jednorázové služby jako je vymalování bytu, domu, kanceláři či chaty a chalupy, výměnu umyvadla, montáž kuchyně nebo nábytku či štípání dřeva. Již řadu let ale poskytujeme i pravidelné služby všem soukromým i korporátním klientům při údržbě jejich nemovitostí. Postaráme se o drobné opravy, čištění ucpaného wc, ale kompletně se postaráme i o údržbu zahrady, sekání trávy, čištění bazénu či natření dřevěného plotu.

Vycházíme vám vstříc

365 dní v roce si můžete objednat jakoukoli službu z našeho portfolia na naší bezplatné lince 800 66 88 88 či prostřednictvím přehledného objednávkového formuláře. Naše vstřícné a ochotné asistentky předají veškeré informace v co nejkratším možném čase přímo hodinovým manželům, kteří se s Vámi následně spojí a zajistí kvalitní služby. Všechny služby jsou poskytovány za jednotné ceny platné dle veřejného ceníku na našich webových stránkách a jsou platné po celé ČR.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerMiroslav Plachý
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Strukov 43, 784 01 Strukov