Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 5, tento týden 5, tento měsíc 75, tento rok 916
Objednat

Hodinový manžel Pardubice

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Pardubice využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Pardubicích vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Pardubicích, ale i v celém jejich širokém okolí a po celém okresu poskytuje naše franchisová síť EXTRA MANŽEL ty nejkvalitnější řemeslné služby s nevídanou mírou vstřícnosti a profesionality ve všech směrech. Poskytujeme služby soukromým osobám i obchodním společnostem s individuálním přístupem ke každé zakázce a naši proškolení pracovníci vždy najdou řešení Vašeho problému. Mimo jiné poskytujeme všem zákazníkům i pravidelný servis, údržbu či správu nemovitostí.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme veškeré zednické, malířské, montážní, instalatérské, elektrikářské i výkopové práce. Zajistíme precizní vymalování bytu, rychlou montáž skříní, stolů a jiného nábytku či nové elektrické, odpadní a vodovodní rozvody ve Vaší nemovitosti. Postaráme se také o pokládku koberce, PVC i vinylu. Všem zákazníkům z řad soukromých, ale i právnických osob zajistíme i drobné práce, jako je přidělání poličky, připojení pračky, zapojení elektrospotřebičů či výměnu umyvadla a sprchového koutu.

Vycházíme vám vstříc

Naše proškolené asistentky přijímají Vaše dotazy a požadavky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků. Veškeré služby poskytují pouze proškolení pracovníci se zárukou kvality sítě EXTRA MANŽEL za jednotné ceny po celé České Republice. Veškeré objednávky můžete provádět přes online objednávkový formulář umístěný na našich webových stránkách či na bezplatné centrální lince – 800 66 88 88.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Pardubicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com