Objednat

Hodinový manžel Pardubice

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Pardubice využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Pardubicích vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Pardubicích, ale i v celém jejich širokém okolí a po celém okresu poskytuje naše franchisová síť EXTRA MANŽEL ty nejkvalitnější řemeslné služby s nevídanou mírou vstřícnosti a profesionality ve všech směrech. Poskytujeme služby soukromým osobám i obchodním společnostem s individuálním přístupem ke každé zakázce a naši proškolení pracovníci vždy najdou řešení Vašeho problému. Mimo jiné poskytujeme všem zákazníkům i pravidelný servis, údržbu či správu nemovitostí.

Jaké služby nabízíme

Nabízíme veškeré zednické, malířské, montážní, instalatérské, elektrikářské i výkopové práce. Zajistíme precizní vymalování bytu, rychlou montáž skříní, stolů a jiného nábytku či nové elektrické, odpadní a vodovodní rozvody ve Vaší nemovitosti. Postaráme se také o pokládku koberce, PVC i vinylu. Všem zákazníkům z řad soukromých, ale i právnických osob zajistíme i drobné práce, jako je přidělání poličky, připojení pračky, zapojení elektrospotřebičů či výměnu umyvadla a sprchového koutu.

Vycházíme vám vstříc

Naše proškolené asistentky přijímají Vaše dotazy a požadavky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků. Veškeré služby poskytují pouze proškolení pracovníci se zárukou kvality sítě EXTRA MANŽEL za jednotné ceny po celé České Republice. Veškeré objednávky můžete provádět přes online objednávkový formulář umístěný na našich webových stránkách či na bezplatné centrální lince – 800 66 88 88.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Pardubicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Pardubicích spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Pardubice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.