Objednat

Hodinový manžel Český Krumlov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Český Krumlov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Českém Krumlově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Hledáte spolehlivé a profesionální služby? Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL je pro Vás v Českém Krumlově nabízí a to se zárukou kvality. Již řadu let se zde starají naši hodinoví manželé o své zákazníky a především o jejich různé požadavky od montážních, zednických či elektrikářských prací až po specializované truhlářské práce při výrobě a montáži zahradních domků, dětských hřišť či dřevěných pergol a přístřešků.

Jaké služby nabízíme

Zajišťujeme zde pro soukromé osoby, ale i obchodní společnosti profesionální služby 365 dní v roce. Poskytujeme malování bytu, domu i kanceláří, montáž nábytku, výměnu umyvadla či havarijní instalatérské práce a čištění ucpaného odpadu a wc. Již několik let se staráme našim klientům o jejich investiční nemovitosti, ve kterých se jim staráme o kompletní údržbu a celkovou správu jejich majetku včetně venkovních prostor při sekání trávy, údržby zahrady či střihání zeleného plotu.

Vycházíme vám vstříc

Žádný z Vašich požadavků pro nás není neřešitelný a všichni naši pracovníci hledají to nejlepší řešení Vašeho problému. Den co den i o víkendech a svátcích se snaží naši hodinoví manželé uspokojit požadavky a přání našich klientů, protože spokojený klient je pro nás prioritou. Budeme rádi, když i Vy se stanete našimi klienty a sami se přesvědčíte o kvalitě našich služeb. Objednávky lze vyplnit na webových stránkách sítě EXTRA MANŽEL v objednávkovém formuláři, či po telefonu na bezplatné lince 800 66 88 88.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Českém Krumlově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Českém Krumlově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu