Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 2, tento měsíc 49, tento rok 890
Objednat

Hodinový manžel Český Krumlov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Český Krumlov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Českém Krumlově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Hledáte spolehlivé a profesionální služby? Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL je pro Vás v Českém Krumlově nabízí a to se zárukou kvality. Již řadu let se zde starají naši hodinoví manželé o své zákazníky a především o jejich různé požadavky od montážních, zednických či elektrikářských prací až po specializované truhlářské práce při výrobě a montáži zahradních domků, dětských hřišť či dřevěných pergol a přístřešků.

Jaké služby nabízíme

Zajišťujeme zde pro soukromé osoby, ale i obchodní společnosti profesionální služby 365 dní v roce. Poskytujeme malování bytu, domu i kanceláří, montáž nábytku, výměnu umyvadla či havarijní instalatérské práce a čištění ucpaného odpadu a wc. Již několik let se staráme našim klientům o jejich investiční nemovitosti, ve kterých se jim staráme o kompletní údržbu a celkovou správu jejich majetku včetně venkovních prostor při sekání trávy, údržby zahrady či střihání zeleného plotu.

Vycházíme vám vstříc

Žádný z Vašich požadavků pro nás není neřešitelný a všichni naši pracovníci hledají to nejlepší řešení Vašeho problému. Den co den i o víkendech a svátcích se snaží naši hodinoví manželé uspokojit požadavky a přání našich klientů, protože spokojený klient je pro nás prioritou. Budeme rádi, když i Vy se stanete našimi klienty a sami se přesvědčíte o kvalitě našich služeb. Objednávky lze vyplnit na webových stránkách sítě EXTRA MANŽEL v objednávkovém formuláři, či po telefonu na bezplatné lince 800 66 88 88.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com