Objednat

Hodinový manžel Český Krumlov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Český Krumlov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Českém Krumlově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Hledáte spolehlivé a profesionální služby? Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL je pro Vás v Českém Krumlově nabízí a to se zárukou kvality. Již řadu let se zde starají naši hodinoví manželé o své zákazníky a především o jejich různé požadavky od montážních, zednických či elektrikářských prací až po specializované truhlářské práce při výrobě a montáži zahradních domků, dětských hřišť či dřevěných pergol a přístřešků.

Jaké služby nabízíme

Zajišťujeme zde pro soukromé osoby, ale i obchodní společnosti profesionální služby 365 dní v roce. Poskytujeme malování bytu, domu i kanceláří, montáž nábytku, výměnu umyvadla či havarijní instalatérské práce a čištění ucpaného odpadu a wc. Již několik let se staráme našim klientům o jejich investiční nemovitosti, ve kterých se jim staráme o kompletní údržbu a celkovou správu jejich majetku včetně venkovních prostor při sekání trávy, údržby zahrady či střihání zeleného plotu.

Vycházíme vám vstříc

Žádný z Vašich požadavků pro nás není neřešitelný a všichni naši pracovníci hledají to nejlepší řešení Vašeho problému. Den co den i o víkendech a svátcích se snaží naši hodinoví manželé uspokojit požadavky a přání našich klientů, protože spokojený klient je pro nás prioritou. Budeme rádi, když i Vy se stanete našimi klienty a sami se přesvědčíte o kvalitě našich služeb. Objednávky lze vyplnit na webových stránkách sítě EXTRA MANŽEL v objednávkovém formuláři, či po telefonu na bezplatné lince 800 66 88 88.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Českém Krumlově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Českém Krumlově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Český Krumlov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.