Objednat

Hodinový manžel Příbram

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Příbram využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Příbrami vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Také už Vás nebaví nespolehliví řemeslníci, kteří jen svoji práci začnou a vy pak říkáte řadu měsíců na dokončení? Nejen v Příbrami a její širokém okolí, ale kompletně po celém Příbramsku působí naši hodinoví manželé franchisové sítě EXTRA MANŽEL, kteří Vám zajistí dokonalé a precizní řemeslné služby napříč obory se zárukou kvality. Denně zde zajišťujeme pro soukromé osoby, ale i živnostníky, podnikatele a velké mezinárodní společnosti pravidelnou údržbu a správu jejich nemovitostí.

Jaké služby nabízíme

Veškeré služby z našeho portfólia poskytují pouze školení profesionálové ve svém oboru, kteří den co den zajišťují služby jako je malování bytu nebo domu, čištění ucpaného odpadu, výměnu vypínače či montáž nábytku, ale také Vám zajistí dokonalou rekonstrukci nemovitosti, či dokonce její kompletní výstavbu. Od precizních výkopových prací, betonování nebo založení stavby až po sádrokartonové stropy, nové strojní omítky či obložení koupelny.

Vycházíme vám vstříc

Naše velmi vstřícné asistentky přijímají Vaše dotazy a objednávky služeb 365 dní v roce včetně víkendů a svátků na bezplatné centrální lince 800 66 88 88 nebo přes objednávkový formulář umístěný zde na webových stránkách. Naši hodinoví manželé Vám zajistí veškeré služby za jednotné ceny platné po celé České Republice bez jakýchkoli dalších příplatků. Naší prioritou je Vaše spokojenost a zajistíme Vám veškerá přání a požadavky.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Příbrami zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Příbrami spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Příbram vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.