Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Příbram

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Příbram využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Příbrami vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Také už Vás nebaví nespolehliví řemeslníci, kteří jen svoji práci začnou a vy pak říkáte řadu měsíců na dokončení? Nejen v Příbrami a její širokém okolí, ale kompletně po celém Příbramsku působí naši hodinoví manželé franchisové sítě EXTRA MANŽEL, kteří Vám zajistí dokonalé a precizní řemeslné služby napříč obory se zárukou kvality. Denně zde zajišťujeme pro soukromé osoby, ale i živnostníky, podnikatele a velké mezinárodní společnosti pravidelnou údržbu a správu jejich nemovitostí.

Jaké služby nabízíme

Veškeré služby z našeho portfólia poskytují pouze školení profesionálové ve svém oboru, kteří den co den zajišťují služby jako je malování bytu nebo domu, čištění ucpaného odpadu, výměnu vypínače či montáž nábytku, ale také Vám zajistí dokonalou rekonstrukci nemovitosti, či dokonce její kompletní výstavbu. Od precizních výkopových prací, betonování nebo založení stavby až po sádrokartonové stropy, nové strojní omítky či obložení koupelny.

Vycházíme vám vstříc

Naše velmi vstřícné asistentky přijímají Vaše dotazy a objednávky služeb 365 dní v roce včetně víkendů a svátků na bezplatné centrální lince 800 66 88 88 nebo přes objednávkový formulář umístěný zde na webových stránkách. Naši hodinoví manželé Vám zajistí veškeré služby za jednotné ceny platné po celé České Republice bez jakýchkoli dalších příplatků. Naší prioritou je Vaše spokojenost a zajistíme Vám veškerá přání a požadavky.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerJaroslav Jiránek
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Masarykova 601, 284 01 Kutná Hora