Objednat

Hodinový manžel Prostějov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Prostějov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Prostějově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Jednorázové i pravidelné řemeslné služby poskytujeme všem obyvatelům, živnostníkům, malým a středním podnikatelům a mezinárodním společnostem nejen v Prostějově a blízkém okolí, ale kompletně v celém okrese Prostějov. Nabízíme ty nejkvalitnější služby se zárukou kvality pod záštitou celoevropské franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Naše služby poskytují pouze proškolení profesionálové, kteří neznají slovo nejde, neumím a nevím a vždy najdou řešení jakéhokoliv problému.

Jaké služby nabízíme

Denně Vám naši hodinový manželé poskytují jednorázové i pravidelné služby při údržbě či správě Vaší nemovitosti a přilehlé zahrady. Postarají se o drobné opravy zdí, ucpaný odpad, posekání trávy či natření plotu. Mimo jiné se také zabýváme elektrikářskými, instalatérskými či truhlářskými pracemi, kde Vám zajistíme nové elektrické, vodovodní či odpadní rozvody, výměnu vodovodní baterie, sprchového koutu i vypínače. Necháme vyrobit a namontujeme zahradní domek či pergolu přesně podle Vašich požadavků a přání.

Vycházíme vám vstříc

Naše proškolené a velmi vstřícné asistentky přijímají 24 hodin denně, 7 dní týdnu Vaše objednávky na bezplatné centrální lince 800 66 88 88, na e-mailu či skrze přehledný objednávkový formulář. Na Prostějovsku se staráme o desítky nemovitostí našich klientů a budeme velmi rádi, pokud i Vy se stanete jedním z našich spokojených zákazníků a sami se přesvědčíte o kvalitě a profesionálním přístupu naší franchisové sítě EXTRA MANŽEL.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Prostějově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Prostějově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Prostějov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.