Objednat

Hodinový manžel Ústí nad Orlicí

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Ústí nad Orlicí využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Ústí nad Orlicí vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Velmi precizní, spolehlivé a hlavně kvalitní řemeslné služby, to je franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL. Veškeré služby z našeho portfólia nabízíme všem obyvatelům a společnostem sídlícím nejen v Ústí nad Orlicí, ale kompletně po celém Orlickoústecku. Veškeré námi poskytované služby jsou se záruku kvality a za jednotné ceny platné po celé České Republice. Nabízíme jak jednorázové služby, tak i ty pravidelné při údržbě či správě nemovitostí.

Jaké služby nabízíme

Denně poskytujeme dokonalé malířské služby při malování bytů, domů, kanceláří i obchodů včetně pomoci s výběrem vhodné barvy, jejího nákupu, dovozu na místo, realizace a následným úklidem tak, aby jste neměli žádné starosti. Dále poskytujeme od přivrtání poličky, zapojení pračky či montáže skříně a komody, až po kompletní rekonstrukce bytových jader či výstavbu rodinného domu od výkopových prací až po nové vnitřní i venkovní strojní omítky.

Vycházíme vám vstříc

Naše proškolené a velmi vstřícné asistentky obsluhující bezplatnou telefonní linku naší sítě – 800 66 88 88 přijímají Vaše dotazy a požadavky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a následně je předávají přímo hodinovým manželům ve Vašem okrese. Další možností, jak objednat naše služby je skrze online objednávkový formulář. Naší prioritou je a vždy byla spokojenost našich zákazníků, proto budeme rádi, pokud i vy se stanete našimi novými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Ústí nad Orlicí zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Ústí nad Orlicí spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Ústí nad Orlicí vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.