Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 5, tento týden 5, tento měsíc 75, tento rok 916
Objednat

Hodinový manžel Ústí nad Orlicí

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Ústí nad Orlicí využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Ústí nad Orlicí vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Velmi precizní, spolehlivé a hlavně kvalitní řemeslné služby, to je franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL. Veškeré služby z našeho portfólia nabízíme všem obyvatelům a společnostem sídlícím nejen v Ústí nad Orlicí, ale kompletně po celém Orlickoústecku. Veškeré námi poskytované služby jsou se záruku kvality a za jednotné ceny platné po celé České Republice. Nabízíme jak jednorázové služby, tak i ty pravidelné při údržbě či správě nemovitostí.

Jaké služby nabízíme

Denně poskytujeme dokonalé malířské služby při malování bytů, domů, kanceláří i obchodů včetně pomoci s výběrem vhodné barvy, jejího nákupu, dovozu na místo, realizace a následným úklidem tak, aby jste neměli žádné starosti. Dále poskytujeme od přivrtání poličky, zapojení pračky či montáže skříně a komody, až po kompletní rekonstrukce bytových jader či výstavbu rodinného domu od výkopových prací až po nové vnitřní i venkovní strojní omítky.

Vycházíme vám vstříc

Naše proškolené a velmi vstřícné asistentky obsluhující bezplatnou telefonní linku naší sítě – 800 66 88 88 přijímají Vaše dotazy a požadavky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a následně je předávají přímo hodinovým manželům ve Vašem okrese. Další možností, jak objednat naše služby je skrze online objednávkový formulář. Naší prioritou je a vždy byla spokojenost našich zákazníků, proto budeme rádi, pokud i vy se stanete našimi novými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com