Objednat

Hodinový manžel Ústí nad Orlicí

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Ústí nad Orlicí využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Ústí nad Orlicí vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Velmi precizní, spolehlivé a hlavně kvalitní řemeslné služby, to je franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL. Veškeré služby z našeho portfólia nabízíme všem obyvatelům a společnostem sídlícím nejen v Ústí nad Orlicí, ale kompletně po celém Orlickoústecku. Veškeré námi poskytované služby jsou se záruku kvality a za jednotné ceny platné po celé České Republice. Nabízíme jak jednorázové služby, tak i ty pravidelné při údržbě či správě nemovitostí.

Jaké služby nabízíme

Denně poskytujeme dokonalé malířské služby při malování bytů, domů, kanceláří i obchodů včetně pomoci s výběrem vhodné barvy, jejího nákupu, dovozu na místo, realizace a následným úklidem tak, aby jste neměli žádné starosti. Dále poskytujeme od přivrtání poličky, zapojení pračky či montáže skříně a komody, až po kompletní rekonstrukce bytových jader či výstavbu rodinného domu od výkopových prací až po nové vnitřní i venkovní strojní omítky.

Vycházíme vám vstříc

Naše proškolené a velmi vstřícné asistentky obsluhující bezplatnou telefonní linku naší sítě – 800 66 88 88 přijímají Vaše dotazy a požadavky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a následně je předávají přímo hodinovým manželům ve Vašem okrese. Další možností, jak objednat naše služby je skrze online objednávkový formulář. Naší prioritou je a vždy byla spokojenost našich zákazníků, proto budeme rádi, pokud i vy se stanete našimi novými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Ústí nad Orlicí zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Ústí nad Orlicí spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu