Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Kroměříž

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Kroměříž využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Kroměříži vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Kroměříži a jejím širokém okolí, ale v celém okrese nabízí naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL kvalitní řemeslné služby se zárukou kvality za jednotné ceny platné po celé ČR. Naši proškolení pracovníci poskytují veškeré služby z našeho portfólia 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez příplatků. Zajistí Vám dokonalé a precizní jednorázové, ale i pravidelné služby napříč obory, jako je truhlářství, zednictví, zahradnictví a mnoho dalších.

Jaké služby nabízíme

Již řadu let denně poskytujeme našim klientům nejen z řad velkých korporátních společností, ale především klientům z řad malých a středních podnikatelů, živnostníků a soukromých osob, kterým se staráme pravidelně o údržbu jejich nemovitostí a přilehlých zahrad. Postaráme se o dokonalé sekání trávy, natření plotu, vyčištění bazénu, ale i hrabání sněhu v zimním období. Mezi nejvyužívanější jednorázové služby patří především malování bytu, montáž nábytku, zapojení pračky, ale i kompletní rekonstrukce bytového jádra.

Vycházíme vám vstříc

Naše velmi vstřícné asistentky obsluhující bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88 přijímají Vaše zakázky po celý rok i o víkendech a svátcích a předávají všechny Vaše požadavky hodinovým manželům přímo na Kroměřížsku. Další z možností, jak objednat naše služby z pohodlí svého domova je využít přehledný online objednávkový formulář, který je umístěný webových stránkách sítě EXTRA MANŽEL.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com