Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Beroun

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Beroun využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Berouně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Berouně, ale i v celém okolí Berouna vám poskytneme ty nejkvalitnější řemeslné práce, které můžete v tomto okrese najít. Již řadu let se zde staráme o desítky nemovitostí našich klientů a to ať se jedná o klienty z řad soukromých zákazníků, kde se staráme o jejich vlastní, investiční či pronajaté nemovitosti, ale i o nemovitosti živnostníků, malých a středních podnikatelů, či dokonce velkých mezinárodních společností, pro které zajišťujeme kompletní správu a údržbu, včetně přilehlých zahrad a komunikací.

Jaké služby nabízíme

Naše síť vyškolených profesionálů ve svém oboru nabízí od montáže nábytku, přivrtání poličky či vymalování bytu až po kompletní zednické, elektrikářské, truhlářské či instalatérské práce. Zajistíme Vám rekonstrukci nemovitosti, výstavbu rodinného domu, nové elektrické, vodovodní či odpadní rozvody i výrobu a následnou montáž zahradního domku, pergoly či dřevěného přístřešku na auto.

Vycházíme vám vstříc

Své poptávky a požadavky po libovolných řemeslných službách si můžete objednávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků na centrální lince franchisové sítě EXTRA SLUŽBY – 800 66 88 88 nebo skrze objednávkový formulář umístěný zde na našich stránkách. Děláme vše pro spokojenost našich zákazníků, což je a vždy bylo prioritou celé sítě EXTRA MANŽEL a proto budeme rádi, když i vy se stanete novými, nebo dokonce stálými zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerJaroslav Jiránek
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Masarykova 601, 284 01 Kutná Hora