Objednat

Hodinový manžel Praha

hodinový manžel

Potřebujete v hlavním městě Praha využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Praze vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Kompletně po celé Praze pro Vás naše síť zajišťuje veškeré služby hodinových manželů pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL, která je zárukou kvalitních a profesionálních služeb. Denně pro Vás zajišťujeme správu a údržbu nemovitostí a to od samostatných bytů až po celé rodinné, činžovní či panelové domy. Zajistíme Vám jednorázové i pravidelné opravy, sekání trávy, údržbu zeleně či zelených plotů a tújí. Veškeré služby poskytujeme NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez příplatků, stále za jednotné ceny dle platného ceníku zveřejněného na našich webových stránkách.

Jaké služby nabízíme

Dnes a denně v Praze a celém okolí nabízíme a poskytujeme kvalitní a přesto levné elektrikářské práce při rekonstrukcích starých domů, bytů nebo kanceláří, instalatérské práce, sádrokartonářské i zednické práce za pomoci prověřených a vyškolených odborníků sítě EXTRA SLUŽBY. Poskytujeme také malířské, truhlářské či montážní služby a mnoho dalších. Mezi nejvyužívanější službu v Praze patří montáž nábytku z Ikei či havarijní služba čištění odpadu a wc. Mimo jiné Vám jsme ale schopni zajistit i vrtání poliček a obrazů, výměnu vypínačů a zásuvek či pokládku koberce, PVC, lina a dalších podlahových krytin.

Vycházíme vám vstříc

Naší prioritou je především spokojený a tím pádem vracející se zákazník, proto všichni členové franchisové sítě EXTRA MANŽEL poskytují a zajišťují ty nejkvalitnější služby hodinových manželů po celé Praze. A to ať se jedná o jednorázové, tak i pravidelné služby. Pro objednání jakékoli služby či jen s dotazem lze využít 3 možné způsoby. Nejvyužívanějším je bezplatná linka 800 66 88 88, kterou obsluhují naše asistentky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Další možností je online objednávkový formulář, který se nachází na našich webových stránkách a jako poslední možnost je zaslání objednávky či dotazu na naši e-mailovou adresu.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Praze zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Praze spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Praha vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.