Objednat

Hodinový manžel Praha

hodinový manžel

Potřebujete v hlavním městě Praha využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Praze vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Kompletně po celé Praze pro Vás naše síť zajišťuje veškeré služby hodinových manželů pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL, která je zárukou kvalitních a profesionálních služeb. Denně pro Vás zajišťujeme správu a údržbu nemovitostí a to od samostatných bytů až po celé rodinné, činžovní či panelové domy. Zajistíme Vám jednorázové i pravidelné opravy, sekání trávy, údržbu zeleně či zelených plotů a tújí. Veškeré služby poskytujeme NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků bez příplatků, stále za jednotné ceny dle platného ceníku zveřejněného na našich webových stránkách.

Jaké služby nabízíme

Dnes a denně v Praze a celém okolí nabízíme a poskytujeme kvalitní a přesto levné elektrikářské práce při rekonstrukcích starých domů, bytů nebo kanceláří, instalatérské práce, sádrokartonářské i zednické práce za pomoci prověřených a vyškolených odborníků sítě EXTRA SLUŽBY. Poskytujeme také malířské, truhlářské či montážní služby a mnoho dalších. Mezi nejvyužívanější službu v Praze patří montáž nábytku z Ikei či havarijní služba čištění odpadu a wc. Mimo jiné Vám jsme ale schopni zajistit i vrtání poliček a obrazů, výměnu vypínačů a zásuvek či pokládku koberce, PVC, lina a dalších podlahových krytin.

Vycházíme vám vstříc

Naší prioritou je především spokojený a tím pádem vracející se zákazník, proto všichni členové franchisové sítě EXTRA MANŽEL poskytují a zajišťují ty nejkvalitnější služby hodinových manželů po celé Praze. A to ať se jedná o jednorázové, tak i pravidelné služby. Pro objednání jakékoli služby či jen s dotazem lze využít 3 možné způsoby. Nejvyužívanějším je bezplatná linka 800 66 88 88, kterou obsluhují naše asistentky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Další možností je online objednávkový formulář, který se nachází na našich webových stránkách a jako poslední možnost je zaslání objednávky či dotazu na naši e-mailovou adresu.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Praze zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Praze spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerLadislav Vrabec
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Na okraji 1244/1, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
PartnerLadislav Rut
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Bělohorská 1690/128, 169 00 Praha 6
PartnerStepan Fedoryk
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Rumunská 1488/16, 250 88 Čelákovice
PartnerStěhování Ježko s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Zbraslavská 12/11, 159 00 Praha-Velká Chuchle