Objednat

Hodinový manžel Praha 4

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 4 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 4 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Veškeré naše kvalitní služby a servis s tím spojený poskytujeme všem občanům Prahy 4 již řadu let. Za tu dobu jsme pro Vás zajistili stovky montáží nábytku, desítky rekonstrukcí Vašich nemovitostí, ať se jednalo o Vaše soukromé byty či domy, ale i pronajímané nemovitosti, ve kterých Vám nabízíme a provádíme pravidelnou údržbu. Tak i několik kompletních staveb rodinných domů. Naší franchisová síť EXTRA MANŽEL je tady pro Vás a nabízí své služby se zárukou kvalitně odvedené práce pomocí vyškolených a velmi ochotných profesionálů ve svém oboru.

Jaké služby nabízíme

Zajišťujeme pro Vás pravidelnou údržbu zahrady včetně sekání trávy, úpravy zelených plotů a tújí včetně údržby zahradního nábytku. Zajistíme pro Vás od návrhu až po montáž dřevěný zahradní přístřešek na auto, či pergolu a nejen to, ale denně po celé Praze 4 a širokém okolí čistíme bazény, uklízíme zahrady, montujeme kuchyňské linky i malujeme byty a domy. Naši hodinoví manželé pro Vás ale zajistí i ty nejkvalitnější zednické práce, včetně zateplení domu a nových strojních omítek.

Vycházíme vám vstříc

V případě zájmu o naše služby se o Vás naše franchisová síť EXTRA MANŽEL kompletně postará a zajistí Vám NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků jakoukoli službu podle Vašeho přání a požadavků. Všechny služby poskytujeme za jednotné ceny nejen na Praze 4, ale po celé ČR. Objednat si naše hodinové manžely můžete přes bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88, e-mailem či přes online objednávkový formulář.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Praze 4 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Praze 4 spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Praha 4 vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.