Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 21, tento měsíc 47, tento rok 888
Objednat

Hodinový manžel Praha 4

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 4 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 4 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Veškeré naše kvalitní služby a servis s tím spojený poskytujeme všem občanům Prahy 4 již řadu let. Za tu dobu jsme pro Vás zajistili stovky montáží nábytku, desítky rekonstrukcí Vašich nemovitostí, ať se jednalo o Vaše soukromé byty či domy, ale i pronajímané nemovitosti, ve kterých Vám nabízíme a provádíme pravidelnou údržbu. Tak i několik kompletních staveb rodinných domů. Naší franchisová síť EXTRA MANŽEL je tady pro Vás a nabízí své služby se zárukou kvalitně odvedené práce pomocí vyškolených a velmi ochotných profesionálů ve svém oboru.

Jaké služby nabízíme

Zajišťujeme pro Vás pravidelnou údržbu zahrady včetně sekání trávy, úpravy zelených plotů a tújí včetně údržby zahradního nábytku. Zajistíme pro Vás od návrhu až po montáž dřevěný zahradní přístřešek na auto, či pergolu a nejen to, ale denně po celé Praze 4 a širokém okolí čistíme bazény, uklízíme zahrady, montujeme kuchyňské linky i malujeme byty a domy. Naši hodinoví manželé pro Vás ale zajistí i ty nejkvalitnější zednické práce, včetně zateplení domu a nových strojních omítek.

Vycházíme vám vstříc

V případě zájmu o naše služby se o Vás naše franchisová síť EXTRA MANŽEL kompletně postará a zajistí Vám NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků jakoukoli službu podle Vašeho přání a požadavků. Všechny služby poskytujeme za jednotné ceny nejen na Praze 4, ale po celé ČR. Objednat si naše hodinové manžely můžete přes bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88, e-mailem či přes online objednávkový formulář.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com