Objednat

Hodinový manžel Praha 4

hodinový manžel

Potřebujete v městské části Praha 4 využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Praze 4 vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Veškeré naše kvalitní služby a servis s tím spojený poskytujeme všem občanům Prahy 4 již řadu let. Za tu dobu jsme pro Vás zajistili stovky montáží nábytku, desítky rekonstrukcí Vašich nemovitostí, ať se jednalo o Vaše soukromé byty či domy, ale i pronajímané nemovitosti, ve kterých Vám nabízíme a provádíme pravidelnou údržbu. Tak i několik kompletních staveb rodinných domů. Naší franchisová síť EXTRA MANŽEL je tady pro Vás a nabízí své služby se zárukou kvalitně odvedené práce pomocí vyškolených a velmi ochotných profesionálů ve svém oboru.

Jaké služby nabízíme

Zajišťujeme pro Vás pravidelnou údržbu zahrady včetně sekání trávy, úpravy zelených plotů a tújí včetně údržby zahradního nábytku. Zajistíme pro Vás od návrhu až po montáž dřevěný zahradní přístřešek na auto, či pergolu a nejen to, ale denně po celé Praze 4 a širokém okolí čistíme bazény, uklízíme zahrady, montujeme kuchyňské linky i malujeme byty a domy. Naši hodinoví manželé pro Vás ale zajistí i ty nejkvalitnější zednické práce, včetně zateplení domu a nových strojních omítek.

Vycházíme vám vstříc

V případě zájmu o naše služby se o Vás naše franchisová síť EXTRA MANŽEL kompletně postará a zajistí Vám NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků jakoukoli službu podle Vašeho přání a požadavků. Všechny služby poskytujeme za jednotné ceny nejen na Praze 4, ale po celé ČR. Objednat si naše hodinové manžely můžete přes bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88, e-mailem či přes online objednávkový formulář.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Praze 4 zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Praze 4 spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerStepan Fedoryk
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Rumunská 1488/16, 250 88 Čelákovice
PartnerLadislav Vrabec
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Na okraji 1244/1, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
PartnerStěhování Ježko s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Zbraslavská 12/11, 159 00 Praha-Velká Chuchle
PartnerLadislav Rut
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Bělohorská 1690/128, 169 00 Praha 6