Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 21, tento měsíc 47, tento rok 888
Objednat

Hodinový manžel Chomutov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Chomutov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Chomutově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Spolehlivé, precizní a důkladné služby hodinových manželů poskytujeme v Chomutově, ale i v celém okrese Chomutov pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné služby nejen soukromým osobám, ale i živnostníkům, malým a středním podnikatelům či mezinárodním společnostem v jejich či investičních nemovitostech. Poskytneme dokonalou správu a údržbu všech prostor a přilehlých zahrad či komunikací při hrabání sněhu.

Jaké služby nabízíme

Naše profesionální síť hodinových manželů nabízí celou řadu řemeslných služeb s nevídanou mírou kvality a spolehlivosti. Zajistíme pro Vás vymalování bytu, montáž nábytku, instalatérské či elektrikářské práce či pokládku koberců, PVC a jiné podlahové krytiny. Zajistíme Vám ale i kompletní výstavbu rodinného domu od výkopových prací, založení stavby a vyzdění až po kompletní krov, pokládku tašek, nové strojní omítky i zateplení exteriéru domu a novou fasádu včetně finálního nátěru.

Vycházíme vám vstříc

Nabízíme veškeré instalatérské, zednické, truhlářské, sádrokartonářské a údržbářské práce se zárukou kvality 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků za jednotné ceny po celé ČR. Naše vyškolené asistentky přijímají Vaše dotazy a objednávky na zelené lince naší franchisové sítě – 800 66 88 88 či skrze online objednávkový formulář a následně předají Vaše požadavky přímo hodinovým manželům přímo ve Vašem okrese.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com