Objednat

Hodinový manžel Chomutov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Chomutov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Chomutově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Spolehlivé, precizní a důkladné služby hodinových manželů poskytujeme v Chomutově, ale i v celém okrese Chomutov pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné služby nejen soukromým osobám, ale i živnostníkům, malým a středním podnikatelům či mezinárodním společnostem v jejich či investičních nemovitostech. Poskytneme dokonalou správu a údržbu všech prostor a přilehlých zahrad či komunikací při hrabání sněhu.

Jaké služby nabízíme

Naše profesionální síť hodinových manželů nabízí celou řadu řemeslných služeb s nevídanou mírou kvality a spolehlivosti. Zajistíme pro Vás vymalování bytu, montáž nábytku, instalatérské či elektrikářské práce či pokládku koberců, PVC a jiné podlahové krytiny. Zajistíme Vám ale i kompletní výstavbu rodinného domu od výkopových prací, založení stavby a vyzdění až po kompletní krov, pokládku tašek, nové strojní omítky i zateplení exteriéru domu a novou fasádu včetně finálního nátěru.

Vycházíme vám vstříc

Nabízíme veškeré instalatérské, zednické, truhlářské, sádrokartonářské a údržbářské práce se zárukou kvality 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků za jednotné ceny po celé ČR. Naše vyškolené asistentky přijímají Vaše dotazy a objednávky na zelené lince naší franchisové sítě – 800 66 88 88 či skrze online objednávkový formulář a následně předají Vaše požadavky přímo hodinovým manželům přímo ve Vašem okrese.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Chomutově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Chomutově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Chomutov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.