Objednat

Hodinový manžel Chomutov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Chomutov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Chomutově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Spolehlivé, precizní a důkladné služby hodinových manželů poskytujeme v Chomutově, ale i v celém okrese Chomutov pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné služby nejen soukromým osobám, ale i živnostníkům, malým a středním podnikatelům či mezinárodním společnostem v jejich či investičních nemovitostech. Poskytneme dokonalou správu a údržbu všech prostor a přilehlých zahrad či komunikací při hrabání sněhu.

Jaké služby nabízíme

Naše profesionální síť hodinových manželů nabízí celou řadu řemeslných služeb s nevídanou mírou kvality a spolehlivosti. Zajistíme pro Vás vymalování bytu, montáž nábytku, instalatérské či elektrikářské práce či pokládku koberců, PVC a jiné podlahové krytiny. Zajistíme Vám ale i kompletní výstavbu rodinného domu od výkopových prací, založení stavby a vyzdění až po kompletní krov, pokládku tašek, nové strojní omítky i zateplení exteriéru domu a novou fasádu včetně finálního nátěru.

Vycházíme vám vstříc

Nabízíme veškeré instalatérské, zednické, truhlářské, sádrokartonářské a údržbářské práce se zárukou kvality 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků za jednotné ceny po celé ČR. Naše vyškolené asistentky přijímají Vaše dotazy a objednávky na zelené lince naší franchisové sítě – 800 66 88 88 či skrze online objednávkový formulář a následně předají Vaše požadavky přímo hodinovým manželům přímo ve Vašem okrese.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Chomutově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Chomutově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

Partner3D servis a.s.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Pod novým lesem 127/44, 162 00 Praha 6