Objednat

Hodinový manžel Tábor

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Tábor využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Táboře vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Kvalitní a profesionální služby poskytují naši hodinoví manželé pod záštitou sítě EXTRA MANŽEL se zárukou kvality a to nejen v Táboře, ale kompletně v celém okrese. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků poskytujeme všem táborským obyvatelům a společnostem. Naši proškolení profesionálové Vám zajistí jednorázové i pravidelné služby. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě a proto se snažíme veškeré Vaše požadavky splnit v co nejkratším čase a především v té nejvyšší kvalitě.

Jaké služby nabízíme

Naše společnost pro Vás na Táborsku zajišťuje kvalitní zednické, sádrokartonářské, instalatérské či truhlářské práce. Ale zajistí pro Vás i obyčejné přidělání poličky, montáž nábytku, výměnu vypínače či zásuvky, ale i pravidelné služby jako je údržba zahrady, sekání trávy či údržba a nátěr plotu. Mimo jiné Vám zajistíme i kompletní rekonstrukce Vaší nemovitosti, ale i výstavbu nového rodinného či činžovního domu a komerčního prostoru.

Vycházíme vám vstříc

Své poptávky po našich službých můžete kdykoli zadávat prostřednictvím našeho přehledného online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky společnosti EXTRA SLUŽBY800 66 88 88. Naši proškolení pracovníci jsou tu pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu i o víkendech a svátcích a všechny služby jsou za jednotné ceny platné pro celou ČR. Veškeré zednické, malířské, fasádní i elektrikářské práce poskytujeme nejen v Táboře, ale po celé České Republice.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Táboře zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Táboře spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Tábor vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.