Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 3, tento měsíc 50, tento rok 891
Objednat

Hodinový manžel Tábor

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Tábor využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Táboře vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Kvalitní a profesionální služby poskytují naši hodinoví manželé pod záštitou sítě EXTRA MANŽEL se zárukou kvality a to nejen v Táboře, ale kompletně v celém okrese. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků poskytujeme všem táborským obyvatelům a společnostem. Naši proškolení profesionálové Vám zajistí jednorázové i pravidelné služby. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě a proto se snažíme veškeré Vaše požadavky splnit v co nejkratším čase a především v té nejvyšší kvalitě.

Jaké služby nabízíme

Naše společnost pro Vás na Táborsku zajišťuje kvalitní zednické, sádrokartonářské, instalatérské či truhlářské práce. Ale zajistí pro Vás i obyčejné přidělání poličky, montáž nábytku, výměnu vypínače či zásuvky, ale i pravidelné služby jako je údržba zahrady, sekání trávy či údržba a nátěr plotu. Mimo jiné Vám zajistíme i kompletní rekonstrukce Vaší nemovitosti, ale i výstavbu nového rodinného či činžovního domu a komerčního prostoru.

Vycházíme vám vstříc

Své poptávky po našich službých můžete kdykoli zadávat prostřednictvím našeho přehledného online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky společnosti EXTRA SLUŽBY – 800 66 88 88. Naši proškolení pracovníci jsou tu pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu i o víkendech a svátcích a všechny služby jsou za jednotné ceny platné pro celou ČR. Veškeré zednické, malířské, fasádní i elektrikářské práce poskytujeme nejen v Táboře, ale po celé České Republice.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com