Objednat

Hodinový manžel Plzeň

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Plzeň využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Plzni vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Plzni, ale i v přilehlých městečkách, městech a obcích Vám poskytujeme kvalitní a přesto levné služby hodinových manželů franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Zajistíme pro Vás veškeré služby od vrtání poliček, obkládání či výměnu umyvadla až po kompletní stavby, přestavby a rekonstrukce Vašich domů, bytů a rekreačních objektů. Naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY je zárukou kvalitně odvedené práce plná profesionálů ve svém oboru, kteří zajišťují ten nejvyšší možný standart služeb.

Jaké služby nabízíme

Na základně Vaší online, e-mailové či telefonické objednávky Vás naši hodinoví manželé kontaktují a zajistí pro Vás vše, přesně podle Vašich představ. Dokáží Vám poradit s výběrem barvy pro malování, zajistí Vám rychlou montáž nábytku či kuchyně, ale i zateplení a nátěr fasády či vybetonovat základní desku pro Váš dům. Denně nejen v Plzni, ale v celé ČR poskytují i elektrikářské služby při výměně elektrického vedení, sádrokartonářské práce při rekonstrukci i v novostavbě a mnoho dalšího..

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše služby poskytujeme nepřetržitě, 365 dní v roce i o víkendech a svátcích bez příplatků za jednotné ceny po celé České Republice. Zajišťujeme pro naše klienty jednorázové opravy pronajímaných nemovitostí, ale i pravidelnou údržbu zeleně, trávníku, dřevěného plotu, ale i interiéru a exteriéru po nájemnících. Objednávky lze provádět pomocí naší bezplatné linky 800 66 88 88, na e-mail či pomocí objednávkového online formuláře na webových stránkách sítě EXTRA MANŽEL.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Plzni zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Plzni spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Plzeň vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.