Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 7, tento týden 7, tento měsíc 77, tento rok 918
Objednat

Hodinový manžel Plzeň

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Plzeň využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Plzni vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Plzni, ale i v přilehlých městečkách, městech a obcích Vám poskytujeme kvalitní a přesto levné služby hodinových manželů franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Zajistíme pro Vás veškeré služby od vrtání poliček, obkládání či výměnu umyvadla až po kompletní stavby, přestavby a rekonstrukce Vašich domů, bytů a rekreačních objektů. Naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY je zárukou kvalitně odvedené práce plná profesionálů ve svém oboru, kteří zajišťují ten nejvyšší možný standart služeb.

Jaké služby nabízíme

Na základně Vaší online, e-mailové či telefonické objednávky Vás naši hodinoví manželé kontaktují a zajistí pro Vás vše, přesně podle Vašich představ. Dokáží Vám poradit s výběrem barvy pro malování, zajistí Vám rychlou montáž nábytku či kuchyně, ale i zateplení a nátěr fasády či vybetonovat základní desku pro Váš dům. Denně nejen v Plzni, ale v celé ČR poskytují i elektrikářské služby při výměně elektrického vedení, sádrokartonářské práce při rekonstrukci i v novostavbě a mnoho dalšího..

Vycházíme vám vstříc

Veškeré naše služby poskytujeme nepřetržitě, 365 dní v roce i o víkendech a svátcích bez příplatků za jednotné ceny po celé České Republice. Zajišťujeme pro naše klienty jednorázové opravy pronajímaných nemovitostí, ale i pravidelnou údržbu zeleně, trávníku, dřevěného plotu, ale i interiéru a exteriéru po nájemnících. Objednávky lze provádět pomocí naší bezplatné linky 800 66 88 88, na e-mail či pomocí objednávkového online formuláře na webových stránkách sítě EXTRA MANŽEL.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Plzni zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Plzni spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantEXTRA MANŽEL s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Strážnická 13, 323 00 Plzeň
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerOndřej Slobodník
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Rokycanova 1069, 337 01 Rokycany
PartnerJiří Bártík
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Špálova 279/5, 323 00 Plzeň 1